Відкрити меню

Пакет кодеків для ПК K-Lite Codec Pack 8.6.0 Full

Дуже часто в процесі налаштування комп’ютерів я зустрічав проблему, коли не відкривались ті чи інші відеофайли, не було звуку, неможливо програти якусь відеодоріжку і т.д. Все це пов’язано з тим, що на цих ПК не вистачало кодеків (тобто допоміжних програм, якщо їх так можна назвати), які і відповідають за відтворення відео чи звуку.

В наш час з’являється дуже багато нових форматів відео і аудіо, які на старих машинах з старими операційними системами просто не відкриваються (з новими комп’ютерами таких проблем в основному немає). Тому я завжди рекомендую своїм користувачам встановлювати на ПК пакет кодеків і інструментів, які допоможуть вирішити проблеми з медіафайлами.В пакеті, який я хочу Вам порекомендувати, є не тільки всі необхідні кодеки та інструменти для відтворення всіх сучасних форматів, але й також він містить в собі потужний мультимедійний програвач. Встановивши K-Lite Codec Pack 8.6.0 Full собі на комп’ютер, Ви зможете програвати будь-які відео чи аудіо файли, незалежно від формату.

На момент написання цієї статті – це найсвіжіший пакет кодеків, тому завантажуйте, встановлюйте (обновлюйте) і успіхів Вам у роботі.

Завантажити K-Lite Codec Pack 8.6.0 Full

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google