Подекуди в процесі роботи виникають випадки, коли необхідно приховати ту чи іншу папку на ПК від сторонніх очей або поставити на папку пароль. Це буває необхідно, коли Ви, наприклад, працюєте в офісі чи де інде, а на робочому компі зберігаються Ваші особисті дані. Або на домашньому ПК, коли за ним працює декілька користувачів. Виникає питання: а як поставити пароль на папку або взагалі зробити її доступною тільки для одного користувача? Програми, які існують для таких випадків, в тій чи іншій мірі справляються зі своїм завданням, але не зовсім так, як хотілося б.

Наприклад, є програми, які просто ставлять на папку пароль, але вона все рівно видима для всіх користувачів цього ПК або іншим методом шифрують дані. Але цього буває недостатньо. Сьогодні я представляю Вам програму, Wise Folder Hider, яка не просто ставить на папку пароль, вона робить необхідну папку повністю невидимою для сторонніх користувачів. Тобто ніхто з Ваших співробітників чи домашніх користувачів навіть не здогадається, що на цьому диску існує ще якась прихована папка. Навіть більше, програма може приховати не тільки папку, але й окремий файл або змінний диск (флешку, наприклад).

Як на мене – це найдієвіший метод персоналізації даних. Навіть, якщо хтось з користувачів захоче зробити Вам шкоду і знаючи в якій папці розташований Ваш прихований файл спробує цю папку видалити, то від прихованого файлу йому позбавитись все рівно не вдасться. 100% захист (ну 99.9%).

Давайте менше слів – більше діла. Завантажуємо істаляційний файл і розпочинаємо.

Приймаємо угоду і тицяємо Некст.

Тут нам пропонують підписатись на якісь новини, як бажаєте – я пропускаю. (Тобто кнопку Subscribe не тисну, а клацаю Next).

Далі йде вибір місця для установки.

Потім створення каталогу з програмою.

На наступному кроці нас запитують, чи бажаємо ми створити іконку на робочому столі.

Підготовка до інсталяції.

І безпосередньо сам процес інсталяції програми на ПК.

Декілька секунд – все готово. На завершення пропонують завантажити додатковий софт – ні, нам не потрібно.

Готово. Тепер про те, як працює Wise Folder Hider. Давайте розглянемо на прикладі. Запускаємо з іконки на робочому столі (до речі, ярличок Ви можете і не створювати, а запускати програму з меню Пуск-Всі програми). Як Вам буде зручніше. Програма нас запитає, а під яким паролем ми будемо всі папки та файли приховувати? Вводимо свій (тобто придумуємо).

Давайте одразу ж змінимо мову, що б нам було зрозуміліше все, що ми будемо робити. Переходимо на першу верхню праву іконку і вибираємо мову програми.

Тепер, на прикладі. Мені необхідно поставити пароль на папку (в нашому випадку не просто поставити пароль, а повністю приховати) Skript_rassylki, яка знаходиться на диску F.

Переходимо в програму, натискаємо “Скрыть папку”, вибираємо яку саме і тиснемо Ок.

Необхідна папка з’явилась у нас в програмі Wise Folder Hider зі статусом Прихований.

Тепер, якщо ми подивимось знову на диск, то такої папки там немає! Вона зникла, пропала, миші з’їли. Для посторонніх такого каталогу немає.

Тепер давайте те ж саме спробуємо зробити з цілим диском F (флешкою). Натискаємо в програмі “Приховати USB диск”, вибираємо який саме і тиснемо ОК. Все, тепер і флешка у нас в програмі.

І якщо ми подивимось на перелік дисків, то … Пусто! Нічого немає! Але ми ж то знаємо, що наша інфа там.

Для того, що б повернути папку чи диск в “нормальний стан” тиснемо на стрілочку біля назви об’єкту і вибираємо “Показати папку” (чи диск, чи файл).

І, о чудо! Файли на диску F знову появились!

Тепер, при кожному вході в програму для приховування або навпаки, відкриття папок чи файлв, від Вас, звичайно, буде вимагатись пароль.

А відкривати програму Wise Folder Hider зможете з ярличка на робочому столі, який, як вже говорилось, можна взагалі прибрати. Тоді запуск програми буде відбуватись через меню Пуск-всі програми.

Ось така корисна та цікава програма. На мій погляд, Wise Folder Hider пропонує найдосконаліший варіант приховування інформації. Користуйтесь.

Завантажити Wise Folder Hider (версія 1.21.57 – 1.6мб)
Завантажити Wise Folder Hider з оф. сайту

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...