Відкрити меню

BurnAware Free

CD і DVD носії в наш час стали невід’ємним атрибутом сучасного життя і дуже багато важливої інформації, музики, відео зберігається саме на CD/DVD дисках. На моє велике здивування дуже багато користувачів не знає, як правильно записати дані на диск. Тому сьогодні я хочу порекомендувати Вам програмку, яка вирішить всі проблеми з записом інформаціі на CD/DVD носії.

Дуже багато користувачів, яким потрібно просто час від часу записати диск, завантажують і встановлюють собі на комп’ютер величезні програми, мультимедійні комбайни на кшталт Nero Multimedia Suite, Movavi Video Suite та подібних, хоча використовують їх ресурс всього на 5%. Ці програми, звичайно, потужніі потрібні, але тільки тоді, коли повністю використовується їхній потенціал.Утилітка BurnAware Free може стати чарівною паличкою в тих випадках, коли потрібно просто скинути дані на диск. Вона невелика, не займає багато ресурсів Вашого ПК, швидка і простенька.

Ще одна перевага BurnAware Free в тому, що для домашнього використання вона повністю безкоштовна. За допомогою BurnAware Free Ви зможете не тільки просто записати CD чи DVD диски, але й записати образ на диск (формат ISO), створити образ, витерти дані з диску та багато інших функцій, які найчастіше використовуються в повсякденному житті. Немає потреби завантажувати ресурси комп’ютера величезними програмами, якщо в цьому немає необхідності.

Завантажуємо BurnAware Free і отримуємо задоволеннявід використання))).

Завантажити BurnAware Free

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 1, середній: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google