Відкрити меню

Як записати ISO образ на диск. Програма для запису ISO образів та даних – Astroburn Lite

Мені завжди подобався вираз: “Спрощувати складне”. Дійсно, навіщо усладнювати собі роботу, коли все можна зробити простіше і легше. Саме тому я хочу запропонувати Вам сьогодні програму для запису CD та DVD дисків – Astroburn Lite. Програма дуже проста, адже має всього дві функції – запис CD та DVD дисків з даними (фотографії, музика, відео, теки, архіви та інші файли) та запис ISO образів.

Саме запис ISO образів найчастіше викликає запитання у початківців. Адже просто записати диск можна і стандартними можливостями Windows, а з ISO образами справа трішки інша. Був в мене випадок, коли людина попсувала 5 DVD дисків, але так і не змогла ПРАВИЛЬНО записати ISO образ. Звернувся до мене цей чоловік з твердою впевненістю в тому, що проблема в нього з DVD-приводом. Адже звичайні диски він записував не один раз, тому сумнівів в правильності своїх дій в нього не виникло.

В більшості випадків необхідність записати диски як раз таки і полягає в тому, що необхідно або скинути певні дані на диск, або записати ISO образ. Якісь мультимедійні фільми, слайд-шоу, музичні диски записуються дуже рідко (якщо взагалі записуються), тому інстальовувати собі на ПК величезні мультимедіа комбайни я потреби не бачу. Для звичайної, повсякденної роботи з дисками цілком вистачить і Astroburn Lite.

В будь-якому випадку, інші програми для роботи з CD та DVD дисками ми безперечно розглянемо, але сьогодні у нас спрощений варіант – Astroburn Lite. Пропоную переглянути відео урок по програмі Astroburn Lite і наглядно все побачити.

При бажанні – можете завантажити відео урок собі на ПК і переглянути в будь-який зручний час.

Завантажити відео урок по програмі Astroburn Lite

Завантажити програму Astroburn Lite з оф. сайту

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 1, середній: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google