Відкрити меню

Конвертація відео файлів в mp4, avi, flv, mpeg та інші формати. Програма для конвертації відео

Дуже часто виникають ситуації, коли необхідно перевести (сконвертувати) один формат відео в інший. Наприклад, сконвертувати файл avi в mp4, чи mp4 в flv і т.д. для подальшого завантаження на сервіси, запису на диски, на мобільні пристрої та перегляду на DVD-програвачах. Як і в будь-якій задачі, тут існує дуже багато рішень. Від потужних мультимедійних комплексів, до простих та функціональних програм. Звичайно, що дехто може сказати: “Для чого встановлювати 2-3 програми, якщо можна поставити одну для всього”. По-перше, більш-менш пристойна програма, яка буде виконувати більшість функцій, важить біля 1гб, а по-друге, займає на системному диску дуже багато місця.

Особисто я прихильник простоти та функціоналу і вважаю, що краще інсталювати 2-3 програми по 15-25 мб, ніж одну на 1гб. Хоча, тут вже на любителя. Я буду рекомендувати Вам те, що пробував, використовував чи використовую особисто, а Вам вирішувати – потрібно Вам це чи ні.

Сьогодні у нас відео урок по чудовій та функціональній програмі Freemake Video Converter. При своїй безкоштовності, програма справляється з багатьма корисними функціями, а саме: конвертація відео з формату в формат, конвертація DVD відео, створення слайд шоу з музичним супроводом, завантаження відео на YouTube та вирізання непотрібних фрагментів з відео.

Унікальні можливості програми дозволяють конвертувати відео он-лайн з багатьох сайтів – YouTube, Facebook, MTV, Vimeo, Dailymotion та інші (всього біля 50).

Freemake Video Converter має простий та зрозумілий інтерфейс, перекладений на українську та російську мови, безкоштовний і важить всього 23.8 мб. При цьому, виконує практично всі необхідні функції, яких потребує конвертація. Переводить відео практично в усі відомі формати. Працює без глюків та збоїв, за пів-року використання проблем не було жодних.

Пропоную Вам переглянути відео урок по програмі Freemake Video Converter та переконатись особисто.

Для більш зручного перегляду рекомендую завантажити відео урок на ПК та переглядати оф-лайн в оригінальному розмірі. YouTube, все ж таки, трішки якість відео спотворює.

Завантажити відео урок по Freemake Video Converter
Завантажити Freemake Video Converter з оф. сайту

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 1, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 2 коментарі
 1. Михайло сказав:

  Змістовний і зрозумілий урок.Нічого лишнього.В мене така програмка вже давно стоїть на компі,але я не знав,що вона така багатофункціональна,поки не переглянув відео.Спасибі автору! 😉

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   На здоров’я, якщо згодилось 😉

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google