Відкрити меню

Бажаєш встановити кондиціонер? Можеш заплатити штраф

Дефіцит та наповнення бюджету – дві проблеми, з якими бореться будь-яке керівництво. Чи то ліві, чи то праві, але, якщо є дефіцит бюджету, його стараються наповнити. А наповнюється бюджет за рахунок чого? Правильно, за рахунок платників податків та різного роду зборів. Все що вираховується з заробітних плат, податки приватних підприємців, плата за використання державних ресурсів і т.д., все це йде в казну, тобто наповнює бюджет. Звичайно, що до таких джерел надходження бюджетних коштів відносяться і штрафи.

Можливо хтось і не знає, але існує в українському законодавстві і такий закон, який передбачає штрафи за порушення правил експлуатації житлових приміщень, сходових кліток, ліфтів, під’їздів… “Наробив” в ліфті – плати штраф. І тут все вірно. Але зараз нас збираються штрафувати ще й за неналежне встановлення в наших житлових приміщеннях кондиціонерів. Тобто, встановили з порушенням технічних вимог – платіть. А штрафи не дуже маленькі, можуть досягати і до 1700 гривень.

Як це буде виглядати? Та хто його знає. Скоріш за все, будуть створюватись спеціальні комісії чи відділи при житлових управліннях, які обходитимуть всі квартири чи будинки у виділеному районі і перевіряти технічний стан та технічні вимоги по встановленню та монтуванню кондиціонерів. Тобто до Вас можуть завітати “пацани”з ЖЕУ (бувші ЖЕКи) і перевірити, а як Ви встановили кондиціонер, супутникову тарілку, пральну машину, унітаз. Чи правильно Ви зробили отвір та чи у правильному напрямку у Вас змивається вода в клозеті.

На сьогодні в звичайному багатоквартирному будинку немає поверху, де не був би встановлений кондиціонер чи телевізійна антена, ці винаходи людства дуже поширені. Та й що казати, це зручно, це приємно, це ж цивілізація, але … тут нас може чекати велика кака. Справа в тому, що практично всі фірми та підприємтсва, які монтують кондиціонери, супутникові тарілки та таке інше, самі не дуже чітко розуміють всі ці правила та інженерно-технічні вимоги. Зібралась бригада, приверзла “з німців” кондиціонери чи тарілки та й давай встановлювати і брати за це немалі гроші.

Як говорять юристи, зараз практично кожен кондиціонер встановлений з порушеннями цих самих технічних вимог, а це значить, що оштрафувати можуть практично кожного, в кого встановлене це чудо техніки. Якщо ж вже на це пішло, то видання дозволів на встановлення таких пристроїв повинне мати більш жорсткі рамки і більш низькі ціни. Щоб людина, яка придбала, приміром, кондиціонер, без особливого “харакірі” сімейному бюджетові могла звернутись до спеціалізованих служб чи бригад і оплатити встановлення. А зараз що? Практично кожен 3-й, озброївшись викруткою, дрелькою та “оригінальним” словниковим запасом встановлює побутові прилади самостійно.

Конвектори, газові плити, унітази, ванні кімнати і так до безкінечності встановлені з порушенням технічних вимог. Можливо потрібно не з штрафів починати? Можливо потрібно, для початку, створити умови для того, що б люди не порушували ці технічні вимоги?

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google