Відкрити меню

TeamViewer – робочий стіл віддаленого ПК через інтернет

Як часто нам потрібна консультація чи допомога по роботі нашого комп’ютера? Дуже часто, правда? Але хто його зна, коли прийде спеціаліст і чи прийде взагалі. А якщо проблема виникає у вихідні чи святкові дні? Тоді, звичайно, нікого докликатись неможливо. Приходиться чекати робочого тижня, пакувати системний блок в сумку (пощастить, якщо у Вас ноутбук) і везти в сервісний центр.

І дуже часто виявляється, що проблема була в одній-єдиній галочці, яку необхідно було десь там поставити або в якомусь незначному налаштуванні. З одного боку ми радіємо, адже дорогий ремонт нас оминув, а з другого починаємо лаятись – через таку дрібницю везли комп’ютер на другий кінець міста.

Саме для таких випадків і використовується програма для віддаленого доступу до комп’ютера – TeamViewer. Тім В’ювер, так звучить ця назва, дозволяє не просто отримати доступ до віддаленого ПК, але й дає можливість виконувати всі операції на цій машині так, ніби Ви сидите за його клавіатурою. Надзвичайно корисна та зручна програма, адже поїздка в сервісний центр відміняється і, в багатьох випадках, дозволяє вирішити переважну більшість проблем в роботі ПК (хіба у Вас щось вийде з ладу – тоді питань немає).

Але, не дивлячись на те, що TeamViewer дуже простий в налаштуваннях, в багатьох користувачів виникають запитання в інтсталяції та роботі програми. Саме тому був записаний детальний відео урок, який демонструє установку та роботу програми для віддаленого доступу TeamViewer на реальному прикладі. Розглянуті тільки основні і найпоширеніші функції – нічого зайвого.

TeamViewer дуже часто використовується спеціалістами з ремонту комп’ютерної техніки. Адже, якщо не полагодити, то, по крайній мірі, діагностувати необхідність поїздки в сервісний центр можна. Можливість дистанційно керувати іншим ПК, незалежно від місця знаходження, дійсно унікальна можливість. Практично всі проблеми в роботі чи самого комп’ютера, чи програмного забезпечення, можна вирішити за допомогою TeamViewer.

Дуже часто до нас звертаються відвідувачі сайту та просто добрі знайомі з проханням допомогти. На персональне пояснення кожному, як встановити на налаштувати для роботи TeamViewer витрачається дуже багато часу. Тому ми вирішили записати для Вас це відео керівництво.

Завантажуйте програму TeamViewer, встановлюйте на свої ПК та, в разі виникнення проблем, звертайтесь – обов’язково допоможемо.

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 2, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 3 коментарі
 1. Hanter сказав:

  Як приємно, що є люди, які незважаючи на все, роблять
  відео уроки українською мовою.
  Чекаю ще уроків.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Заходьте частіше – уроки будуть поповнюватись, також готуються відеокурси, окрім існуючого, так що, ласкаво прошу ➡

   Відповіcти
 2. dirol7 сказав:

  Я енну к-ть разів переставляв вінду і всім ставив і ставитиму TeamViewer. Створив собі в них обліковий запис, всі компи вношу туди, а в налаштуваннях кожного з компів виставляю дефолтний пас для себе, ставлю прогу на автозавантаження при запуску системи та забороняю в налаштуваннях вимикати її. Такі нескладні маніпуляції не раз вже допомагали в ситуаціях, коли була потреба розрулити якісь ньюанси вже після встановлення вінди ))) Типу гарантійне обслуговування )))

  Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google