Знаю особисто по собі, з якою неохотою перевстановлюєш браузери Opera, Mozilla… Чому? Та все просто: за час роботи накопичуються закладки, налаштування, потрібні сайти, набрані адреси і т.д. При переустановці, звичайно, все це зникає. Можна зробити копію закладок, переписати адреси в блокнот, але це все не те. Довго, незручно і недієво. Тому існує вихід, про який мене дуже часто запитували користувачі – програма для створення повних резервних копій браузерів BrowserBackup. Ця софтина резервує з браузерів абсолютно все – закладки, введені адреси, налаштування, іконки експрес-панелі і т.д. Надзвичайно зручно – необхідно перевстановити браузер: зробив резервну копію, перевстановив, відновив з резервної копії.

Декілька подібних програм я тестував, але або резервують не все, або виникають помилки, або настільки запутані, що радити їх я Вам не буду. BrowserBackup – надзвичайно простий в налаштуваннях, так як має їх мінімум, інтерфейс зрозумілий, а робота швидка та без помилок і глюків. Давайте розглянемо: як працює BrowserBackup, як створити резервну копію браузера та як відновити дані після переустановки.

Завантажуємо файл програми та запускаємо установку. Вибираємо російську мову (української, на жаль немає) і тиснемо ОК.

Вибираємо куди інсталюється BrowserBackup (місця займе всього 1.64мб) і звична кнопка “Далее”.

Залишаємо відмітку на створенні ярлика на робочому столі – “Установить”.

Інсталюється BrowserBackup швидко, так що довго чекати не будете.

Інсталяція закінчилась – натискаємо “Готово” і запускаємо програму.

Головне вікно програми. Так як BrowserBackup призначений тільки для створення резервних копій браузерів – налаштувань тут мінімум.

Ми можемо вибрати, який з встановлених браузерів будемо резервувати.

Та буквально декілька опцій налаштування, які більш стосуються методу архівації. Я залишаю на нормальному режимі.

Тепер безпосередньо про резервну копію. Давайте зробимо копію, наприклад, браузера Opera. Тиснемо “Создание бэкапа” і у випадаючому вікні вибираємо місце, де будемо бэкап зберігати: In this machine – на цьому ПК або In the Cloud-Server – тобто в віртуальному сховищі. Особисто я вибрав на ПК, тому що так мені здалось надійніше.

Після цього ми можемо обрати: або резервувати всі налаштування браузера – Opera повністю, або резервувати окремі теки. Тут варто вибрати верхній пункт, тому що тоді програма зробить бекап абсолютно всього. Якщо виберете окремі теки – можете щось пропустити і деякі дані пропадуть. Вибрали і тиснемо “Далее”.

BrowserBackup покаже ,які пункти будуть збережені. Тиснемо “Далее”.

Програма рапортує нам, що готова до роботи. Зверніть увагу, рядок “Save backup in:” порожній, стоїть якесь значення. Нам потрібно вказати, куди саме будемо зберігати нашу резервну копію. Тиснемо на значок папки біля рядка і вибираємо місце.

Я не змінював назву файлу, залишив все по замовчуванню. Зберіг бекап на Робочий стіл – натиснув “Сохранить”.

Тепер ми бачимо, що в рядку “Save backup in:” прописаний шлях до бекапу (резервної копії). Тиснемо “Начать”.

Процес створення резервної копії також займає декілька секунд.

Готово. Бекап завершено на 100%. Програму можемо згорнути.

В результаті у нас на Робочому столі (адже цей шлях ми вибрали для збереження) повинен з’явитись ось такий файл з налаштуваннями нашої Опери.

Далі я зробив слідуюче: повністю видалив Опера з свого ПК, почистив реєстр і завантажив з офіційного сайту останню версію браузера.

Встановивши нову Оперу, я спробував відновити всі налаштування з бекапу.

Відкриваємо програму, вибираємо пункт “Восстановление бэкапа” і звідки будемо відновлювати. В нашому випадку це “In this machine” – тобто з цього ПК.

Вибираємо збережений на Робочому столі файл бекапа і тиснемо “Открыть”.

Аналогічно до створення – вибираємо перший пункт – Опера, теки підставляться ті, які були зарезервовані. Тиснемо “Далее”.

Так само BrowserBackup покаже нам, що саме буде відновлено. Тиснемо “Далее”.

Програма готова до відновлення. Тиснемо “Начать”.

Вибираємо режим відновлення – я обрав “Обычный”.

І BrowserBackup відновив мої налаштування Opera.

Хочу сказати, що BrowserBackup спрацював на всі 100%. Всі закладки, введені адреси, розташування експрес-панелі, налаштування самого браузера відновились до моменту видалення Opera. Аналогічне відновлення можна зробити і для інших браузерів. Програма проста, функціональна і на 100% робить свою роботу.

Тепер Ви можете видаляти та перевстановлювати браузери на своєму ПК і не боятись, що якісь дані чи налаштування будуть втрачені. Все повертається гарантовано. Рекомендую BrowserBackup до використання.

Завантажити BrowserBackup (вага архіву 1.027мб – версія 8.0.0.0)

Офіційний сайт – www.cjcr-soft.com

Не цікавоТак собіНормальноДобреЧудово (ще ніхто не голосував)
Loading...