Відкрити меню

“Владимирский централ” – парфум справжніх чоловіків?

Любов до шансону та блатної лірики відома – де тільки не лунають тюремні балади. Звичайно, що вподобання в кожного свої, тут заперечувати немає чого, але що забагато – то не здорово. Колись ми писали про випадок у львівській маршрутці – тут Ірина Фаріон дала жару, але росіяни пішли ще дальше. Московська парфумерна компанія “Парад зірок” оголосила про намір випустити туалетну воду для чоловіків під назвою “Владимирский централ”, яка з’явиться в продажі десь наприкінці вересня цього року. Не знаю з чим планують асоціювати назву російські парфумери – чи з хітом Володимира Круга, чи з відомим виправним закладом у Володимирі, але, як на мене, це вже занадто. “Владимирский централ” – що тепер? Запах северный? – ну це ж треба було додуматись…

Ніхто ж не прославляє парфумерними продуктами наркоманію (наприклад, “Наркоманська зірка”) чи сексуальні меншини (“Голубий місяць”), чому ж тоді така висока данина віддається тюремній романтиці? Що це? Заклик жити за “понятіями”? Так ми скоро дійдемо до того, що пункт в біографії “був засуджений” стане незмінним атрибутом “порядного чоловіка”. Демократія, свобода слова, свобода віросповідання – це все добре, але не потрібно перегинати палицю. І так вже “мєсні дворові пацани” видають по фєні і думають що це круто.

Але не тільки в назві особливість. Як говорять виробники, в ароматі парфума “Владимирский централ” будуть відчуватись запахи тютюна, дуба та моху, ну прямо “для реальних перців”. Ще б запах перегару, немитого тіла та несвіжих шкарпетків додали, тоді реально аромат для “настоящого мужика”. Що це? Спроба викликати ностальгію в бувших зеків? Я глибоко сумніваюсь, що ті, хто реально відсидів, мріє про повернення назад та про аромати і атмосферу “Владимирского централа”. При чому, це вже не перший прикол “Параду зірок”, колись вони випускали чоловічий одеколон “Зона”. Цікаво, який неперевершений букет ароматів був у цього продукту?

Я розумію, що задача маркетингових та рекламних відділів шукати нові ідеї, цікаві та креативні напрямки, але не сходити ж з розуму. Креатив річ хороша, але туалетна вода “Владимирский централ” – це вже перебір. Справжній чоловік не буде обирати запахи тютюну, моху та дуба, а вибере більш пристойний та дорогий парфум. Така моя думка, хоча … скільки людей – стільки і думок. Кожному своє.

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google