Знайома картина? Дуже часто на операційних системах Windows 7 виникає помилка драйвера StarForce Protection. Фактично нічого особливого і не стається, просто відключається захист від копіювання, який вбудований у Windows 7. Варіантів вирішення цієї проблеми два: видалити драйвер взагалі або оновити до останньої сумісної версії. Взагалі, драйвер StarForce Protection призваний захищати від незаконного копіювання ПЗ як в домашніх умовах, так і в промислових. Тому нічого страшного для Вашої системи не станеться, якщо Ви StarForce видалите взагалі. Як забажаєте. В цій статті я дам Вам дві дієві поради для оновлення та видалення драйвера StarForce Protection з Вашої системи. Для цого нам необхідні будуть дві утилітки, які і допоможуть вирішити цю проблему.

Отже, якщо у Вас на ПК появилось повідомлення про блокування драйвера StarForce Protection – не панікуйте, а просто дістаньте з закладок цю статтю.

Зараз ми все виправимо.

Якщо Ви бажаєте остаточно видалити StarForce Protection, всі драйвера, компоненти захисту, значення в системному реєстрі – завантажте та розпакуйте утилітку SFREMOVE собі на ПК. Після цього запустіть файл sfdrvrem.exe, який знаходиться в середині і слідкуйте за повідомленнями на екрані монітора. Ні в якому разі не вимикайте ПК, поки не побачите повідомлення про успішне видалення.

Завайтажити SFREMOVE

Якщо ж Ви маєте бажання оновити драйвер StarForce Protection і залишити всі компоненти захисту – завантажуєте утиліту SFUPDATE. Аналогічно – розпаковуєте собі на ПК і запускаєте файл sfdrvup.exe

Не перериваєте роботу ПК і не перезавантажуєте, поки не побачите повідомлення про вдале оновлення.

Завайтажити SFUPDATE

Після цього ніяких повідомлень про заблоковані через несумісніть драйвера не буде. Вдалої Вам роботи.

Не цікавоТак собіНормальноДобреЧудово (ще ніхто не голосував)
Loading...