Знайома картина? Дуже часто на операційних системах Windows 7 виникає помилка драйвера StarForce Protection. Фактично нічого особливого і не стається, просто відключається захист від копіювання, який вбудований у Windows 7. Варіантів вирішення цієї проблеми два: видалити драйвер взагалі або оновити до останньої сумісної версії. Взагалі, драйвер StarForce Protection призваний захищати від незаконного копіювання ПЗ як в домашніх умовах, так і в промислових. Тому нічого страшного для Вашої системи не станеться, якщо Ви StarForce видалите взагалі. Як забажаєте. В цій статті я дам Вам дві дієві поради для оновлення та видалення драйвера StarForce Protection з Вашої системи. Для цого нам необхідні будуть дві утилітки, які і допоможуть вирішити цю проблему.

Отже, якщо у Вас на ПК появилось повідомлення про блокування драйвера StarForce Protection – не панікуйте, а просто дістаньте з закладок цю статтю.

Зараз ми все виправимо.

Якщо Ви бажаєте остаточно видалити StarForce Protection, всі драйвера, компоненти захисту, значення в системному реєстрі – завантажте та розпакуйте утилітку SFREMOVE собі на ПК. Після цього запустіть файл sfdrvrem.exe, який знаходиться в середині і слідкуйте за повідомленнями на екрані монітора. Ні в якому разі не вимикайте ПК, поки не побачите повідомлення про успішне видалення.

Завайтажити SFREMOVE

Якщо ж Ви маєте бажання оновити драйвер StarForce Protection і залишити всі компоненти захисту – завантажуєте утиліту SFUPDATE. Аналогічно – розпаковуєте собі на ПК і запускаєте файл sfdrvup.exe

Не перериваєте роботу ПК і не перезавантажуєте, поки не побачите повідомлення про вдале оновлення.

Завайтажити SFUPDATE

Після цього ніяких повідомлень про заблоковані через несумісніть драйвера не буде. Вдалої Вам роботи.

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...