Відкрити меню

Хто ж мені телефонував?

Нещодавно нарив в інтернеті цікавий сайт – сервіс перевірки телефонних номерів, як мобільних, так і стаціонарних. Найцікавіше те, що це не просто якась база МВС чи телефонних станцій, на цьому сайті самі користувачі діляться з іншими телефонними номерами різного роду аферистів, злочинців, пройдисвітів, невірних жінок, сутенерів, повій, дівчат з кримінальними нахилами та таке інше.

Наприклад, якщо Вас замучили дзвінки з незнайомих телефонних номерів, дзвінки з погрозами чи у Вас передбачається якась оборутка – Ви легко можете спробувати “пробити” номер телефону по цій базі або поділитися з іншими користувачами своїм досвідом, як позитивним так і негативним, тобто залишити свій відгук про абонента.На думку правоохоронних органів сайт не буде підтвердженням чи доказом в якійсь кримінальній справі, адже для відкриття тієї ж справи потрібні більш суттєві докази, але застерегти декого ресурс зможе. Є ще одна сторона медалі: тут адміністрація сайту може “заробити” собі неприємності за наклеп, хоча вони стверджують, що будь-хто, чий телефон виявиться в їхній базі, може звернутися з вимогою видалити контакти з ресурсу.

І хоча аферисти дуже часто міняють номери телефонів, не використовують один і той самий тривалий період часу, але все ж таки “чим чорт не жартує, коли Бог спить”.

Бажаю Вам не потрапляти в ситуації, коли потрібно буде вираховувати когось по телефонній базі, але добавити собі цей сайт в закладки буде не зайвим.))

Адреса ресурсу – www.ktozvonit.com.ua

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google