Цікавого листа було отримано нещодавно на електронну пошту нашого сайту. Користувач запитував приблизно слідуюче: “Для чого Ви публікуєте такі детальні огляди програм? Достатньо було б просто назву, опис та посилання для завантаження.” Можливо і достатньо, але для кого? Я згадую себе років з 6-7 тому. Натрапляючи на сайти з програмами, інтернет-сервісами, де публікувались тільки короткі анотації та лінки на завантаження, я обдивлявся і прямував дальше. І не тому, що ця програма була мені не потрібна, а просто тому, що я не розумів для чого вона призначена і як власне працює. Сьогодні в мережі можна зустріти велику кількість так званих сателітів, сайтів для заробітку на файлообмінниках та таке інше, де необхідні користувачеві програми викладаються з метою збільшити кількість завантажень і ніхто не переймається тим, що, можливо, велика кількість читачів просто не знає, для чого той чи інший софт потрібен.

Сайт www.olegvoloshchuk.com створений з метою пропагування української мови в інтернеті та підтримки початківців інтернет-мережі. Ми будемо на постійній основі детально та скрупульозно розглядати кожну програму та сервіс, який може бути потрібний для роботи ПК, для інтернет-серфінгу і для виконання тих чи інших задач на комп’ютері. На нашому сайті Ви завжди знайдете найбільш повні огляди корисних програм, новини інтернет мережі та цікаві факти світової спільноти. Наша мета – зробити інтернет для початківця звичним та зручним середовищем.

Розділ www.olegvoloshchuk.com Стоп наркотикам – це ще один напрямок, який ми будемо старатись активно розвивати для оздоровлення молоді та нашого суспільства. Наркоманія – це найбільше зло будь-якого народу, кожного свідомого індивідума. Долучайтесь до цього руху разом з нами.

Я маю надію, що Ви зрозуміли мету та ціль нашого сайту. Ми з радістю сприймемо критику та пропозиції, які допоможуть нам в розвитку, адже ми працюємо для Вас, отже Ваші побажання – наша робота.

Ми хочемо, що б Ви мали в своєму арсеналі своєрідну кнопку 101. Якщо Вам щось не вдається, у Вас щось не працює – сміливо звертайтесь за будь-якими каналами зв’язку до нас. Разом ми вирішимо Вашу проблему.

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...