Відкрити меню

Безкоштовний плагін для створення форми зворотнього зв’язку Contact Form 7.3.3

Сьогодні ми відкриваємо нову рубрику нашого Веб-дайджесту – Все для WordPress, де Ви зможете знайти україномовні теми, плагіни та інші корисні поради та доповнення для цієї чудової CMS. В період запуску та налаштування мого персонально блогу, я стикнувся з тим, що у всесвітній мережі дуже мало тем, плагінів, доповнень, порад, керівництв для WordPress на українській мові. Тому в процесі створення власного блогу мені прийшла на думку така ідея – створити рубрику по WordPress для українських веб-майстрів. Всі теми, плагіни та інші компоненти WordPress, які будуть тут публікуватись, я особисто тестуватиму, перевірятиму та, при необхідності, допрацьовуватиму для Вас. При потребі будуть записані відео по інсталяції WordPress, вибору домену, тарифного плану хостингу та таке інше. Заходіть частіше – буде багато цікавого.

І перша наша публікація присвячена надзвичайно корисному та необхідному плагіну для WordPress – Contact Form 7.3.3. Цей плагін дозволяє створити форму зворотнього зв’язку на блозі, що вкрай необхідно для будь-якого ресурсу. Зворотній зв’язок з відвідувачами – одне з перших завдань, яке повинен вирішити кожен блогер. Чому я вибрав саме Contact Form 7.3.3? Тому що цей плагін має, на мій погляд, ряд значних переваг над іншими варіантами.

1. Проста інсталяція та налаштування.
2. Просте налаштування стилю самої форми.
3. Не завантажує сам блог та містить мінімум елементів, що надзвичайно важливо для швидкості роботи ресурсу.

На сьогоднішній день дуже багато блогів та веб-майстрів рекомендують використовувати cforms2. Але мені він здався ну дуже величезним та громіздким комбайном, 50% функцій якого не використовуються взагалі. Contact Form 7.3.3, на відміну від cforms2, простий, легкий та не містить зайвих елементів. Тільки зворотній зв’язок відвідувача з автором – нічого більше. Особисто я прихильник мінімуму плагінів та доповнень для блогу, ставлю їх тільки у випадку крайньої необхідності, тому простота та легкість були основним критерієм при виборі плагіну для форми зворотнього зв’язку.

Contact Form 7.3.3 повністю перекладений на українську мову, тому чудово підійде для UA блогів. Приклад роботи такого плагіну Ви можете подивитись на цьому блозі.

Встановлюємо Contact Form 7.3.3 як звичайний плагін – закидаємо вміст архіву (папку з плагіном) в wp-content/plugins або встановлюємо архівом з панелі керування.

Після цього переходимо в “Плагіни” та знаходимо його в переліку завантажених та активуємо.

Після активації в панелі інструментів з’явиться окрема вкладка “Форма зв’язку”.

Переходимо по цій вкладочці і бачимо вже готову форму, яку спокійно можна використовувати. Для цього копіюємо HTML код форми та вставляємо на потрібну нам сторінку.

Особисто я пробував вставляти цей код і у візуальному режимі, і в режимі HTML – все працювало чудово. Зберігаємо зміни.

Переходимо на сторінку “Контакти” (або на іншу, в залежності куди Ви вставляли свою форму) і бачимо готовий результат.

Навіть без додаткового редагування форма виглядає просто і зі смаком. Особисто мені дуже подобається. Але деякі елементи нам необхідно буде допрацювати – зокрема не вистачає Капчі. Переходимо на вкладку “Форма зв’язку” і натискаємо “Редагувати”.

Налаштувань тут також мінімум – тільки найнеобхідніші. Ось як виглядає код форми – буквально декілька рядків і все. Підігнати форму під дизайн свого блогу, можна прописавши необхідні стилі прямо в коді форми або дати рядкам класи і винести стилі у файл .css самого шаблону. Також, при необхідності, можна додати додаткові поля у форму – перелік в правій стороні у вкладці “Створити тег”.

Йдемо нижче – налаштування відправки пошти – також все просто і зрозуміло. Редагуємо (при необхідності) адреси та текст повідомлення.

Налаштування системних повідомлень (повідомлень про помилки заповнення полів, неправильне введення перевірочного коду з капчі і таке інше). Ну простіше вже немає куди.

І важливий момент – це капча (анти спам) для форми. Для його встановлення нам потрібен додатковий плагін – really-simple-captcha.1.5. Завантажити його можна за посиланням, яке нам дає сама форма. Це також плюс плагіну, тому що сама форма і капча не залежать один від одного. Після того, як Ви встановили really-simple-captcha.1.5, копіюєте коди зображення і поля вводу (коричневі рядочки) та всталяєте в код форми де забажаєте. Можна до кнопки Відправити, можна після – значення немає.

Для тих, хто має навики роботи з CSS – можете погратися зі стилями та зробити з цієї простенької форми – унікальний шедевр. Але, повторюсь, навіть в дефолтному значенні форма цілком робоча та має дуже гарний вигляд.

Приклад роботи форми https://olegvoloshchuk.com/contacts

Завантажити плагін Contact Form 7.3.3
Завантажити плагін Really Simple Captcha 1.5

З WordPress 3.4.2 працює бездоганно.

- · -

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 1, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 14 комент
 1. Віталій сказав:

  Олег, доброго дня! Скачав плагін Contact Form 7.3.3 за Вашим посиланням, подивився в себе у WP, в мене форма зв’язку російською. Це через те, що в мене WP російський? Щось можна зробити?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Через те, при створенні форми пропонують вибрати мову, Ви, скоріш за все, обрали по зомовчуванню. Створіть форму ще раз і оберіть українську.

   Відповіcти
 2. Віталій сказав:

  Дякую за швидку відповідь! Таке відчуття, що Ви цілодобово на сайті :grin:! Не помітив, щоб щось запитували в мене, але зараз ще раз спробую…

  Відповіcти
 3. Віталій сказав:

  Знайшов! Там є редагування і треба вибрати мову! Дякую! ➡

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   На сайті не цілодобово, просто добре налаштована система сповіщень + поштовий клієнт, з періодичністю перевірки пошти 3 хв. 🙂

   Відповіcти
 4. Сергій сказав:

  Дякую! Нарешті знайшов щось пристойне. Справді проста і зрозуміла форма.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   На здоров’я)) Я завжди за простоту і проти різних НЕПОТРІБНИХ наворотів 🙂

   Відповіcти
 5. Сергій сказав:

  Здравствуйте. Скажіть будь ласка, чому не приходить на почтовий ящик прикріплене зображення ?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ви просто не вставили другий код в поле прикріплення листа знизу, під налаштуваннями форми.

   Відповіcти
 6. Володимир сказав:

  Доброго дня.
  Підкажіть будь ласка: вставив дану контактну форму на сайт, але коли хтось пише відгуки, то вони чомусь приходять на електронну пошту, а не залишаються на сторінці.
  Можливо, я чогось не зрозумів?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Щось не те зробили, коментарі аж ніяк не можуть залишатись на сторінці, вони просто зобов’язані приходити на пошту.

   Відповіcти
 7. Володимир сказав:

  Тоді в мене таке питання: який ви порадите плагін для створення відгуків на сторінці?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Відверто кажучи не шукав такого плагіну. Я надаю перевагу вручну оформлювати відгуки, оскільки сумніваюсь що якийсь плагін дасть 100% результат без допрацювання потім руками.

   Відповіcти
 8. Володимир сказав:

  Дякую за пораду.

  Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено