Буквально декілька днів тому всім відомий пошуковик Яндекс випустив власну версію інтернет-браузера Яндекс.Браузер. Інтернет-спільнота одразу ж зацікавилась цим новим продуктом – розглянемо і ми його. Чесно кажучи очікувалось від Яндекса трішки більше, ніж вони видали. Хоча справа смаку. За заявками пошуковика в новому браузері розроблені абсолютно нові алгоритми роботи, щось від Опери, щось від Хрома. Але основна лінія – це, все ж таки, ядро Chromium.

На перший погляд, новий браузер ну нічим не відрізняється від GoogleChrom – ну вшили вони пошук від Яндекса, ну вклеїли сервіси Яндекса, зробили ще декілька нововведень – але Хромом пахне з усіх отворів. Така моя думка – судити Вам.

Завантаживши цей новий продукт та інсталювавши його на свій ПК, я отримав модернізований GoogleChrom з логотипами та можливостями Яндекса. Нічим особливим Яндекс.Браузер мене не вразив. Що стосується швидкості роботи та серфінгу – ну нічого надзвичайного. Завантажуйте браузер з www.browser.yandex.ru та інсталюйте на свій комп’ютер. Інсталяція швидка та легка (також чимось нагадує GoogleChrom). Запускаємо інсталяційний файл.

Чи встановлювати його основним браузером та чи приймати участь в покращенні – справа особисто кожного. Це вже за своїми вподобаннями. Тиснемо “Начать пользоваться”. Відбувається завантаження необхідних файлів та встановлення браузера на ПК.

Після всіх процедур Яндекс.Браузер запуститься автоматично. На перший погляд – все таке ж як і в GoogleChrom: той же стиль, та ж гама кольору, але є декілька нововведень.

Одразу ж біля адресного рядка можна побачити кнопку Яндекс, яка перенаправляє нас на головну сторінку www.yandex.ua. Сам адресний рядок оформлений в стилі Яндекс.

Функція швидкого доступу до сайтів – Табло – також спірна перевага. Як на мене, то експрес-панель в Опері чи в Maxthon набагато зручніша.

При відкритті інтернет-сторінок ніяких супер-пупер швидкостей я не помітив, все як в звичайному GoogleChrom – не краще і не гірше.

Налаштування стандартні, панель чисто Гуглівська, так що розбирати тут особливо і немає що. Можна вибрати пошук по замовчуванню, додати користувача, визначити, що буде відображатись при відкритті браузера та додати розширення.

Одним словом протестувавши цей браузер я для себе визначив слідуюче: нічого особливого в Яндекс.Браузері немає. Для тих, хто полюбляє GoogleChrom та сервіси Яндекса – саме то, суміш Хрома та Яші в комплекті. Поганого нічого сказати не можу, але й напевне доброго також)). Такий собі звичайнісінький інтернет-браузер з логотипами та сервісами “великого” Яндекса.

Пробуйте, інсталюйте, використовуйте та пишіть свої коментарі.

Завантажити Browser.Yandex з офіційного сайту – browser.yandex.ru

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...