Те, що на комп’ютері потрібен антивірус – відомо кожному користувачеві, а от про firewall (фаєрвол) багато хто навіть і не чув. Тому сьогодні ми розглянемо корисну та необхідну практично на кожному комп’ютері програму – PC Tools Firewall Plus 7.0.0.123. Чим відрізняється firewall від антивіруса і для чого він потрібен? Справа в тому, що антивірус захищає ПК від інфікованих файлів (тобто від вірусів), а firewall захищає комп від несанкціонованого доступу з інтернету та локальних мереж.

Тому робота цих двох програм в комплексі, забезпечує найбільш ефективний захист Вашої машини. В деяких випадках встановлення фаєрволу є необов’язковим і в цій статті ми розглянемо, як працює firewall та коли саме встановлювати його непотрібно.

Ми вже говорили про те, що деякі антивірусні програми мають вбудований firewall та виконують повний захист комп’ютера. Все залежить від типу антивірусного захисту. Якщо це просто антивірус – то, скоріш за все, фаєрволу там немає, якщо ж це Internet Security – то фаєрвол тут присутній. Наприклад, KAV – Касперський Анти Вірус – просто антивірусна програма, а KIS – Kaspersky Internet Security – комплексний захист. Тому, перед встановленням PC Tools Firewall Plus, перевірте, який тип антивіруса у Вас встановлено.

Як же працює PC Tools Firewall Plus та як його встановити. Завантажуємо інсталяційний файл та запускаємо установку. Тиснемо “Далее”.

Якщо, раптом, Ви все ж таки не змогли визначити чи стоїть у Вас firewall, то при інсталяції програма Вас повідомить, що, мовляв, є вже такий захист і його необхідно видалити. Тоді вже вирішите, что видаляти чи залишати. Якщо ж фаєрволу все таки не буде, то продовжуємо установку. Приймаємо ліцензійні правила та тиснемо “Далее”.

Вибираємо шлях інсталяції. Можемо залишити по замовчуванню або змінити на інший.

Чекаємо завершення процесу інсталяції – це може тривати деякий час.

Після завершення тиснемо “Завершить” та запускаємо firewall в роботу.

Програма підготує все необхідне для роботи, тому потрібно зачекати.

Одразу ж PC Tools Firewall Plus визначив, що на ПК є програми, які потребують доступу в інтернет, тому firewall запитує, що з ними робити. Якщо програма Вам відома – тиснете “Да”, якщо це підозрілий процес – тиснете “Нет”. Так як це, всього-навсього, RocketDock – я ставлю галочку запам’ятати та тисну “Да”.

Далі firewall ідентифікував нову локальну сітку. Так як я знаю, що це за сітка та всі комп’ютери в ній мені відомі – знову, ставлю галочку запам’ятати та тисну “Да”. Якщо ж це буде якась “ліва” сітка – забороняємо доступ.

Після визначення всіх нових вторгнень, програма запустить основне вікно. Української мови немає – тому використовуємо російську.

Тут ми можемо вмикати/вимикати firewall, дивитись заблоковані додатки та створювати власні профілі. Можна, також, переглянути, які додатки зараз запущені та працюють.

В Налаштуваннях можна виставити спосіб запуску, рівень (пропускати все, питати про дію чи блокувати всі додатки) та інше. Я полазив по налаштуваннях і скажу Вам, що по замовчуванню стоїть оптимальний режим, тому без особливої потреби змінювати нічого не потрібно.

Можемо подивитись мережі, які підключені до нашого ПК та інші, не такі вже й важливі повідомлення. PC Tools Firewall Plus при першому встановленні визначить, що може нам загрожувати або при інсталяції нової програми заалярмує, тому тут чисто інформаційні повідомлення.

В треї, біля годинника, бачимо іконку програми, яка буде змінюватись, залежно від виконуваних операцій.

Ось така корисна та необхідна програма – PC Tools Firewall Plus 7.0.0.123. Перед встановленням визначіть, який тип антивірусного захисту у Вас стоїть. Якщо це простий антивірус – сміливо ставте firewall. Безпека ПК повинна бути повною. Програма працює 30 днів в ознайомлювальному режимі, потім пропонується безкоштовна реєстрація. За місяць Ви точно визначитесь, чи залишати її на ПК чи видаляти.

PC Tools Firewall Plus 7.0.0.123 має зрозумілий та приємний інтерфейс, на відміну від деяких інших фаєрволів, де все буває так запутано, що сам дідько ногу зламає)). Тому завантажуйте, встановлюйте та безпечної Вам роботи за комп’ютером.

Завантажити PC Tools Firewall Plus 7.0.0.123 (вага архіву – 10,1мб)

Не цікавоТак собіНормальноДобреЧудово (ще ніхто не голосував)
Loading...