Відкрити меню

Онлайн конференція! Розглянемо блоги, сайти, хостинг, домени та багато іншого

Шановні читачі. Ми запроваджуємо лінійку онлайн конференцій або вебінарів (як Вам зручніше), присвячених основним питанням, які виникають у початківців інтернет-мережі. На цих заняттях ми будемо розглядати такі поняття, як сайти, блоги, домени, хостинг та багато іншого. По мірі наповнення бажаючих, будуть формуватися групи, з якими проводитимуться вебінари з нуля і до першого результату. Спеціально для цього ми придбали кімнату веб-конференцій та готові поділитися з Вам своїми знаннями та навиками.

Якщо Вас цікавить думка створити власний блог, та Ви не знаєте з чого почати, якщо Ви бажаєте мати власний сайт, та не знайомі з основами сайтобудування, якщо Ви не знаєте, що таке хостинг та домен – тоді наші вебінари будуть Вам надзвичайно корисні. Чому?

Ми розглянемо не тільки технічні моменти, пов’язані з створенням сайтів, але й розкажемо та покажемо, як працювати з графікою в такому популярному редакторі, як Adobe Photoshop. Але й це ще не все! В разі виникнення проблем і питань – будемо проводити спеціальні міроприємства, скажемо так – роботу над помилками. Одним словом записуйтесь попередньо на перший вебінар, який відбудеться 21 жовтня 2012 року. Всі деталі на сторінці реєстрації.

www.webinar.webdigest.com.ua

На першому занятті ми визначимо подальший напрямок та розклад навчання – не пропустіть! Якщо Ви не володієте українською мовою – ми будемо проводити вебінари і з російськими колегами.

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google