Відкрити меню

Обробка зображень з Image Tuner

Доброго дня, друзі! Сьогодні хочу поділитися з Вами черговою програмкою, яка може стати в пригоді кожному користувачеві. Мова піде про обробку зображень і фотографій. Програмка Image Tuner – неймовірно красива, легка і проста в користуванні.

Дозволяє дуже легко змінювати розмір зображень чи фотографій, змінювати (конвертувати) формат, наносити водяні знаки, переіменовувати і т.д. Також в Image Tuner присутні вбудовані шаблони для того, щоб змінювати розмір фотографій для завантаження їх в профілі соціальних мереж, таких як Facebook, Twitter та інші. Можливо, за допомогою Image Tuner, переносити оброблені зображення на мобільні пристрої.Програмка надзвичайно зручна, легка, має високу швидкодію і для переважної кількості випадків може служити альтернативною заміною громіздкого Photoshop, який не всі знають і вивчати особливої потреби немає. За домомогою цієї програмульки Ви можете виконати більшість операцій, які бувають дуже часто необхідними при роботі з фотографіями чи малюнками.

Інтерфейс програми надзвичайно простий і зрозумілий, української мови немає, але є російська, так що труднощів виникти не повинно. Ось як виглядає користувацька частина:

Завантажуємо, встановлюємо і насолоджуємось простотою і функціоналом)).

Завантажити Image Tuner

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google