Коли я використовую в роботі файлові менеджери, то мені важко собі навіть уявити, що хтось до цих пір користується стандартнимми можливостями операційних систем. Як би там не було – але факт залишається фактом. Дуже багато користувачів навіть не знають про існування файлових менеджерів на кшталт Total Commander, Double Commander чи Unreal Commander. Сьогодні я представляю Вам ще одну програму з лінійки файлових менеджерів – Multi Commander.

Multi Commander – гідний замінник стандартному провіднику Windows, має безліч корисних та зручних функцій, спрощує в рази роботу з файлами та економить Ваш час. Присутня звична для Total Commander панель з двома вікнами, вбудований архіватор та перегляд мультимедійних файлів.

Для тих, хто ніколи не користувався файловими менеджерами – рекомендую для встановлення на ПК і, по традиції, розглянемо сам процес інсталяції Multi Commander в детялях. Завантажуємо інсталяційний файл і запускаємо установку. Відкривається провідник операційної системи – Next.

Далі приймаємо умови ліцензійної угоди – тиснемо I Argee.

Тепер обираємо, як ми будемо встановлювати програму – тільки для себе чи для всіх користувачів. Я виставляю All users (для всіх користувачів цього ПК) – Next.

Тут залишаємо все без змін – якщо у Вас якісь галочки зняті, то рекомендую вибрати всі компоненти для установки – Next.

Вказується шлях установки – при бажанні можемо змінити на свій – Next.

Галочки іконок залишаємо – на робочому столі, в меню запуску та в швидкому запуску і тиснемо Install.

Розпочинається процес установки – чекаємо декілька секунд.

Після завершення тиснемо Finish.

Запускаємо програму з ярлика на робочому столі. При першому запуску програма запропонує нам обрати мову інтерфесу – обираємо необхідну – ОК.

Далі пропонується обрати стиль програми – або власний Multi Commander, або звичний стиль провідника Windows, або можна налаштувати свій власний. Давайте оберемо стиль Multi Commander.

Далі відкриється програма і з’явиться вікно сповіщення та вітання з установкою. Можемо зняти галочку, що б воно більше не з’являлось, та тиснемо Close.

І нарешті основне вікно програми. Як Ви можете побачити – аналогічно до Total Commander, два вікна, можливість копіювати, переміщувати, видаляти – робота в Multi Commander буде економити Вам дуже багато часу, та коли звикнете, будете з задоволенням користуватись цим провідником.

В Multi Commander присутній архіватор файлів, що дозволить Вам архівувати та розпаковувати архіви, без встановлення стороннього програмного забезпечення.

Тому завантажуйте, встановлюйте та звикайте до цієї надзвичайно зручної та безкоштовної програмки. Успіхів!

Працює на Windows XP, Windows 2003, Windows Vista, Windows Server 2008 (R2), Windows 7, Windows 8 та Windows Server 2012 – 32 та 64 бітних.

Завантажити Multi Commander з оф. сайту

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...