Відкрити меню

Новий податок в Україні – податок на дощ!

Нещодавно, почув по телебаченню новину – в Україні запроваджують новий податковий збір: податок на дощ! Відтепер, при сильних опадах підприємці столиці будуть змушені платити кошти. Чому? Пояснення дуже просте – очисні та каналізаційні споруди Києва в аварійному стані, а грошей на їх модернізацію немає.

Тому відповідними структурами було прийняте рішення змусити підприємства, які мають власне виробництво та використовують каналізацію, при надходженні великої дощової води сплачувати ще один податок – податок на дощ.

Як реагувати на таке нововведення влади – я навіть і не знаю. Ми вже платимо один податок – податок на утримання доріг, але в якому стані наші дороги? Чи не буде такої ж ситуації з “дощовим податком”? Чи не осядуть кошти на ремонт каналізаційних мереж в широких кишенях?

Фантазія у наших чиновників розігралась не на жарт. Що на черзі? Податок на сон? Податок на повітря? І хоча цей податковий платіж стосується тільки підприємств, які користуються каналізаційними комунікаціями, в майбутньому, чи не торкнеться він пересічних українців? Адже в своїх квартирах ми також використовуємо каналізаційні мережі, які далеко не в ідеальному стані. А держава немає грошей на їх утримання.

Заробітна плата народного депутата складає 30-40 тисяч гривень, плюс доплати та премії, службові автомобілі, депутатська недоторканність і т.д., а грошей в бюджеті все рівно немає. Я глибоко сумніваюсь, що народним обранцям затримують виплату зарплати. А пенсії? З якими пенсіями виходять на заслужений відпочинок нардепи? А грошей в бюджеті все рівно немає…

Скоро весь світ буде дивитись на Україну, як на мультиплікаційний фільм. Пригадуєте? Герої “Чиполіно” також платили податки за “сильный дождь”, за “проливной дождь”… А жити стає все краще і краще.

Я можу помилятись, можду щось не розуміти, але, на мій погляд, податок “на дощ” – це вже перебір.

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 2 коментарі
 1. Sjvo сказав:

  очисні та каналізаційні споруди Києва в аварійному стані, а грошей на їх модернізацію немає.” – в м. Харкові така ж самісінька історія! Відбуваються точечні ремонти. Буває по декілька разів за рік в одному і тому ж місці.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   В тому то і справа… Якби ж то ці гроші йшли дійсно на ремонт комунікацій. Особисто мене, як казав герой радянського фільму, “Терзают смутные сомнения”…

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google