Відкрити меню

Як прибрати додаток /category/ в URL на WordPress

Сьогодні у нас на черзі корисна порада по роботі з CMS WordPress – це робота з посиланнями, які формуються на статті сайту в адресному рядку нашого браузера. Якщо Ви, відкриваючи будь-який матеріал на нашому веб-дайджесті, глянете в адресний рядок, то побачите, що посилання формуються гарним та зрозумілим для пошукових машин типом – www.webdigest.com.ua/osobyste/8-moya-podorozh-do-moskovyi.html – тобто, www.назва сайту/назва категорії/назва статті.html

Така побудова посилання вважається найкращою в плані СЕО (SEO) – тому практично всі веб-майстри, працюючи з різними системами управління, стараються добитись такого результату. Якщо .html додати можна без проблем, просто прописавши в “постійних посиланнях” тип, то з додатком /category/ так не вийде – WordPress цей зайвий шматок в посилання додає самостійно – www.voloshchuk.com/category/narkomaniya/svit-dehraduje-narkomaniya-molodije. Якщо у Вашого блогу на WordPress така ж проблема – давайте її вирішимо раз і назавжди.

Тут нам необхідно буде внести деякі зміни в код двигунця – але не лякайтесь, все дуже просто. Нам потрібно прописати ще одну функцію для WordPress, яка буде вказувати CMS, що додаток /category/ виводити непотрібно.

Для цього в папці з нашою темою (шаблоном) для WordPress знаходимо файл functions.php та відкриваємо його текстовим редактором (рекомендовано Notepad++). Опускаємось в самий низ і перед закриваючим тегом ?> вставляємо слідуючий код функції:

Зберігаємо зміни і дивимось на результат. Додаток /category/ в постійних посиланнях зникає і адресний рядок виглядає ось так:

www.voloshchuk.com/narkomaniya/svit-dehraduje-narkomaniya-molodije.html

Тепер ми маємо цілком логічну структуру наших посилань, без вкраплення сторонніх елементів. Користуйтесь!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 3, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 4 коментарі
 1. Hanter сказав:

  Як на мене, то простіше зробити власну
  “розмітку” url адрес, через адмін панель.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Ну якщо Вам так простіше 😐 Але відредагувати functions.php – що тут складного? Додати шматок коду? 😐

   Відповіcти
   1. Сергій Сметанський сказав:

    Але як не є це втручання у функціонал, а розумно провести зміни можуть не всі.

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Якщо хтось не зможе вставити вкраплення коду в файл, то, повір мені, він не буде сушити собі голову над category. Він і ЧПУ не буде налаштовувати.

     Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google