Сьогодні у нас на черзі корисна порада по роботі з CMS WordPress – це робота з посиланнями, які формуються на статті сайту в адресному рядку нашого браузера. Якщо Ви, відкриваючи будь-який матеріал на нашому веб-дайджесті, глянете в адресний рядок, то побачите, що посилання формуються гарним та зрозумілим для пошукових машин типом – www.webdigest.com.ua/osobyste/8-moya-podorozh-do-moskovyi.html – тобто, www.назва сайту/назва категорії/назва статті.html

Така побудова посилання вважається найкращою в плані СЕО (SEO) – тому практично всі веб-майстри, працюючи з різними системами управління, стараються добитись такого результату. Якщо .html додати можна без проблем, просто прописавши в “постійних посиланнях” тип, то з додатком /category/ так не вийде – WordPress цей зайвий шматок в посилання додає самостійно – www.voloshchuk.com/category/narkomaniya/svit-dehraduje-narkomaniya-molodije. Якщо у Вашого блогу на WordPress така ж проблема – давайте її вирішимо раз і назавжди.

Тут нам необхідно буде внести деякі зміни в код двигунця – але не лякайтесь, все дуже просто. Нам потрібно прописати ще одну функцію для WordPress, яка буде вказувати CMS, що додаток /category/ виводити непотрібно.

Для цього в папці з нашою темою (шаблоном) для WordPress знаходимо файл functions.php та відкриваємо його текстовим редактором (рекомендовано Notepad++). Опускаємось в самий низ і перед закриваючим тегом ?> вставляємо слідуючий код функції:

Зберігаємо зміни і дивимось на результат. Додаток /category/ в постійних посиланнях зникає і адресний рядок виглядає ось так:

www.voloshchuk.com/narkomaniya/svit-dehraduje-narkomaniya-molodije.html

Тепер ми маємо цілком логічну структуру наших посилань, без вкраплення сторонніх елементів. Користуйтесь!

Не цікавоТак собіНормальноДобреЧудово (оцінок: 3, середнє 5,00 з 5)
Loading...