Відкрити меню

Змінюємо порядок розташування сторінок на WordPress

Всі, хто займається створенням блогу на WordPress, знає, що окрім рубрик, які формуються для динамічних матеріалів, в цій системі управління контентом існують статичні стрінки, які призначені для розміщення інформації, яка не буде змінюватись. Це можуть бути Контакти, Про автора, Про блог та таке інше. Але дуже часто порядок розташування цих сторінок не влаштовує автора, тому виникає питання: “А як змінити порядок їх розташування?”

Цю проблему можна вирішити, виставивши Порядок розміщення сторінок, але це не дуже практично. Якщо сторінок багато, то для того, що б переставити якусь одну в потрібне місце необхідно змінювати Порядок розміщення в багатьох.

Спеціально для цього був написаний плагін для WordPress під назвою My Page Order. Завдяки цьому плагіну змінити порядок розташування сторінок стає надзвичайно просто. Завантажуємо My Page Order з офіційного сайту та встановлюємо через адмінку нашого блогу (розділ Плагіни).

Далі в переліку встановлених плагінів активуємо його

Після активації плагіна в розділі Сторінки у нас з’являється пункт My Page Order.

Заходимо в цей пункт і бачимо надзвичайно просту можливість змінювати розташування сторінок простим перетягуванням мишкою.

Сортуємо мишкою сторінки в необхідному порядку і зберігаємо зміни. Все! Тепер в будь-який час, без особливих зусиль, ми можемо змінити порядок розташування так, як нам буде потрібно. Все дуже просто!

Завантажити плагін My Page Order

Комфортної Вам роботи з власним блогом! На все добре!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 4 коментарі
 1. Максим сказав:

  Переходжу за посиланням на завантаження плагіну, в пошуку вказую “My Page Order”, мені видає перелік плагінів на 195 сторінках. Що я роблю не так?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Справа скоріш за все в тому, що з моменту написання цієї статті минуло 5 років і такий плагін просто перестав існувати або його видалили, оскільки вордпресс і шаблони, станом на сьогодні, мають функцію формування довільного меню, тому My Page Order уже просто технічно неактуальний.

   Відповіcти
   1. Максим сказав:

    Так, я вже побачив що публікація з 2012 року.
    Якась незрозуміла річ: з компьютера встановив певний порядок сторінок, записав зміни (назва сайту – головна – про мене – як звязатись). Заходжу зі смартфона, маю такий порядок: назва сайту – як звязатись – про мене – головна…
    Не підкажете, що і де потрібно виправити??? Я тільки вчусь, можливо чогось не розумію.
    Заздалегідь вдячний.

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Важко так сказати, не бачивши сайт. Скиньте мені адресу або скріншоти хоча б.

     Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google