Відкрити меню

Як відключити оновлення в Skype

Доброго дня всім!
Сьогоднішня стаття присвячена такому поняттю, як відключення оновлення Skype. Здається, що може бути простіше? Зайшов в налаштування, відключив оновлення і все. Але не все так просто))).

Виявляється розробники в останніх версіях Skype просто вирізали цю функцію, її немає! Хочеш не хочеш – а оновлювати тобі прийдеться, хіба що ігнорувати повідомлення про вихід нових версій. Для когось це не проблема, натискаєш НІ і не оновлюєш, особисто мене це напрягало.Який вихід? Варіантів декілька:

1. Постійно оновлювати Skype і працювати з новими версіями (хоча оновлення не завжди проходить, приходиться видаляти стару версію, завантажувати з оф.сайту нову і встановлювати. Гемор? Саме так.)

2. Використовувати портативні версії. Тут ситуація така – навіть якщо встановлена в системі версія програми оновиться, то тека Portable Skype залишиться неушкодженою. Але мені теж цей варіант не дуже подобається.

3. Використовувати стару версію Skype. Остання версія програми, яка підтримувала відключення автоматичних оновлень – Skype 4.2.0.187. Завантажити Skype 4.2.0.187

Тут все просто. Заходимо в Інструменти-Налаштування-Додатково і в опції “При виході нової версії” зняти галочки з Повідомляти мене і Завантажувати автоматично.

Хоча особисто мені тільки один раз вдалось зайти в цю версію. Наступні рази Skype просто не підключався, але пробуйте, можливо у Вас ситуація буде інша.

4. Найдієвіший метод трішки складний, але я спробую Вам пояснити.

а) Завантажуємо і встановлюємо останню версію Skype – завантажити можна тут.

б) Повністю виходимо з програми, так щоб в треї вона не відображалась. (Права кнопка мишки по значку – вийти).

в) Повністю очищуємо папку Temp, де зберігаються тимчасові файли. Можна вручну, можна за допомогою CCleaner

г) Знаходимо папку профілю користувача Skype (Меню Пуск – Виконати, вводимо команду %APPDATA%\Skype і знаходимо папку з Вашим логіном).

д) Відкриваємо в цій папці блокнотом файл config.xml

е) Шукаємо рядок з «UpdatesMajor» і замінюємо його на 0. Якщо виявиться, що у Вас такого рядка немає, то просто додаємо в секцію рядок 0.

Що означають цифри в 0: 0-повідомлення про вихід нових версій і автоматичне оновлення відключені. 1-Вас будуть повідомляти про вихід оновлень, але програма буде Вас запитувати про необхідність їх становлення. 2-автоматичне оновлення ввімкнуто.

є) Зберігаємо файл config.xml і користуємось Skype без оновлень))).

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 2, середній: 3,50 з 5)
Loading...
Обговорення: 2 коментарі
 1. Ольга сказав:

  Не допоміг жоден Ваш метод. Що саме смішно, що поставили наново віндовз 7, на 2 гостьових користувачах логіниться чудово, а на адміні видає помилку з”єднання або табличку, шо не може знайти instaler і/або оновити скайп…. Не логіниться взагалі, хоча показує по одному онлайн контакту…

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   А версію скайпу брали зі статті чи завантажували з офіційного сайту?

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google