Відкрити меню

STDU Viewer для електронних книг

Колись одна моя знайома порадила мені прочитати книгу Ігора Ашманова “Жизнь внутри пузыря”, в якій він розкриває всі таємниці життя всередині одного з найбільших інтернет-порталів Росії в період 1999-2001 років. Захоплююче чтиво, скажу я Вам, раджу прочитати при нагоді.

Придбавши собі цю книгу, я стикнувся з проблемою – книга була в форматі DjVu. Невідомий мені на той час формат, який не відкривав ні Microsoft Office, ні всілякі Блокноти. Порившись в неті я надибав одну програму, яка читає формати PDF, TIFF і DjVu – STDU Viewer.

Цікава та корисна программа. При налаштуваннях під час установки її можна використовувати як універсальну читалку практично для всіх відомих форматів, в тому числі і PDF.Зараз в інтернеті все частіше зустрічається література в форматі DjVu, хто цікавиться – той напевно знає, а STDU Viewer з легкістю читає цей формат. Та й працювати з нею зручно і приємно.

Якщо Ви бажаєте за допомогою STDU Viewer переглядати текстові документи – не забудьте при встановленні поставити відповідну галочку.

Пароля чи ключа вводити не потрібно, якщо Ви погоджуєтесь використовувати її некомерційно.

Користуйтесь і приємного Вам перебування в мережі. Удачі.

Завантажити STDU Viewer з офіційного сайту

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 1, середній: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google