Відкрити меню

Як повністю видалити антивірус з ПК

Для початку давайте обговоримо те, що будь-який антивірус, встановлений, а потім видалений з ПК залишає свої сліди в системному реєстрі і цей реєстр потрібно очистити. Насамперед, я не рекомендую видаляти антивірус стандартними функціями Windows, тому що повністю видалити навряд чи вдасться. Для 100% повної деінсталяції краще використовувати Ccleaner або альтернативну програму, яка після видалення ще й почистить реєстр від залишків антивіруса.

Але бувають ситуації, коли навіть після тотальної очистки, файли чи папки антивірусної програми залишаються і не дозволяють Вам встановити інший антивірусник, сварячись на те, що Ви не видалили старий повністю. Така картина в мене була після видалення Dr.Web і спроби встановити Kaspersky. Що робити в таких випадках?Обшукавши практично весь інтернет, протестувавши безліч варіантів, я зупинився на одному, який дійсно мені допоміг видалити Dr.Web зі свого комп’ютера. Це невеличка утилітка Drw Remover. Чистки реєстру програмами і вручну ніякого результату не давали, Каспер сварився і все тут. А запустивши Drw Remover я без проблем, за декілька рухів видалив, ставшого ненависним мені до того часу, Dr.Web.

Drw Remover – проста, легка і не потребує інсталяції на ПК. Інтерфейс на зображенні, посилання на завантаження під ним. Вага архіву – 432кб.

Завантажити Drw Remover

Я зітхнув з полегшенням і дав собі клятву, що Dr.Web в мене на ноутбуці більше ніколи не буде.

З іншими антивірусними програмами таких проблем я не спостерігав, але, на всякий випадок, пропоную Вам ще одну програму AV_Uninstall_Tools_Pack_2012.04.

Це збірка своєрідних Drw Remover-ів для різних антивірусних програм. Тут є і Dr.Web Remover, і ESET Uninstaller, і avast! Antivirus Removal Tool, і багато інших утиліт для деінсталяції різного роду антивірусників. Повний перелік Ви можете переглянути в документації з архіву.

Програмка також не є дуже великою, не потребує інсталіції на ПК і запускається файлом Autorun.exe з архіву. Перед запуском програми – розархівуйте вміст архіву, інакше AV_Uninstall_Tools_Pack_2012.04 не запуститься. Вага архіву – 67,3 мб.

 Завантажити AV_Uninstall_Tools_Pack_2012.04

Успіхів, надіюсь мої поради Вам допоможуть.

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 1, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 5 коментарів
 1. Cyber сказав:

  На мою думку CCleaner найкраще для цього підходить (особисто я використовую виключно її). Також вона є цілком безкотовною 😎 що не менш важливо в теперішній час 😉 Рекомендую скористатись її багатим функціоналом на власному досвіді.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   CCleaner – беззаперечно, найкраща програма для чистки реєстру, для видалення застарілих файлів та гілок, але тут вона безсила, як би цього не хотілось. Стаття написана з реальної ситуації – тому CCleaner тут не помічник.

   Відповіcти
   1. Cyber сказав:

    Спеціально для вас пане Олег я за допомогою Cleaner видалив із ПК під керуванням os Windows 7 антивірус Avast 😉 такий же маневр виконав і з антивірусом Касперського 😎 Якщо бажаєте то можете запропонувати і я протестую програму на іншому антивірусі :mrgreen:

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Бачу Ви прямо горите бажанням мені щось довести 😀 На жаль, Ви не прочитали повністю статтю або просто не схотіли щось зрозуміти.

     В тексті я конкретно написав, що “З іншими антивірусними програмами таких проблем я не спостерігав”, неможливість повністю видалити антивірус, навіть за допомогою Cleaner, в мене виникла тільки з Dr.Web.

     Якщо у Вас все окей – безмежно радий, але у когось може виникнути така ж ситуація з Dr.Web, тому вважаю, що мої поради в такий момент будуть корисними.

     Цілком підтримую Ваше захоплення Cleaner – дійсно достойна та функціональна програма, але бувають випадки і від цього ніхто не застрахований.

     Відповіcти
     1. Cyber сказав:

      Визнаю занадто захопився дискусією 😳

      Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google