Для початку давайте обговоримо те, що будь-який антивірус, встановлений, а потім видалений з ПК залишає свої сліди в системному реєстрі і цей реєстр потрібно очистити. Насамперед, я не рекомендую видаляти антивірус стандартними функціями Windows, тому що повністю видалити навряд чи вдасться. Для 100% повної деінсталяції краще використовувати Ccleaner або альтернативну програму, яка після видалення ще й почистить реєстр від залишків антивіруса.

Але бувають ситуації, коли навіть після тотальної очистки, файли чи папки антивірусної програми залишаються і не дозволяють Вам встановити інший антивірусник, сварячись на те, що Ви не видалили старий повністю. Така картина в мене була після видалення Dr.Web і спроби встановити Kaspersky. Що робити в таких випадках?Обшукавши практично весь інтернет, протестувавши безліч варіантів, я зупинився на одному, який дійсно мені допоміг видалити Dr.Web зі свого комп’ютера. Це невеличка утилітка Drw Remover. Чистки реєстру програмами і вручну ніякого результату не давали, Каспер сварився і все тут. А запустивши Drw Remover я без проблем, за декілька рухів видалив, ставшого ненависним мені до того часу, Dr.Web.

Drw Remover – проста, легка і не потребує інсталяції на ПК. Інтерфейс на зображенні, посилання на завантаження під ним. Вага архіву – 432кб.

Завантажити Drw Remover

Я зітхнув з полегшенням і дав собі клятву, що Dr.Web в мене на ноутбуці більше ніколи не буде.

З іншими антивірусними програмами таких проблем я не спостерігав, але, на всякий випадок, пропоную Вам ще одну програму AV_Uninstall_Tools_Pack_2012.04.

Це збірка своєрідних Drw Remover-ів для різних антивірусних програм. Тут є і Dr.Web Remover, і ESET Uninstaller, і avast! Antivirus Removal Tool, і багато інших утиліт для деінсталяції різного роду антивірусників. Повний перелік Ви можете переглянути в документації з архіву.

Програмка також не є дуже великою, не потребує інсталіції на ПК і запускається файлом Autorun.exe з архіву. Перед запуском програми – розархівуйте вміст архіву, інакше AV_Uninstall_Tools_Pack_2012.04 не запуститься. Вага архіву – 67,3 мб.

 Завантажити AV_Uninstall_Tools_Pack_2012.04

Успіхів, надіюсь мої поради Вам допоможуть.

Не цікавоТак собіНормальноДобреЧудово (оцінок: 1, середнє 5,00 з 5)
Loading...