Всім доброго дня! Спам – напевне кожному з нас, хто так чи інакше проводить час в мережі, спілкується по електронній пошті, отримує чи відправляє кореспонденцію це слово відоме. Не раз і не два, відкриваючи свою поштову скриньку, ми бачимо листи з пропозиціями сумнівного заробітку, придбання того чи іншого товару, відпочинку та таке інше. Всі листи відправлені з незнайомих нам адрес або, взагалі, від відправників з незрозумілими поштовими скриньками. Все це іменується простим словом – СПАМ!

Що таке спам? Це кореспонденція від невідомих нам людей, фірм, організацій, дозвіл на отримання якої ми не давали. Звідки береться цей спам? Звідки спамери беруть наші e-mail адреси? Основне джерело для здобутку наших адрес – це сайти і пошукові спам-боти. Як це все працює?

Спеціальні програми, спам-боти, ходять по різних сайта, зчитують, де це можливо, e-mail адреси, які викладені у відкритому вигляді і заносять до спеціальних баз. Потім по цих базах листи і розсилаються. У відкритому вигляді – це значить, що адреса написана так, як вона виглядає – тобто

Як написати свою адресу, щоб підлі спамери її не отримали? Є декілька різних варіантів. Наприклад, замість @ – пишуть [dog] або [собака]. Тоді боти не можуть прочитати таку адресу, а користувачам зрозуміло куди відправляти листи.

Але такий варіант виглядає не дуже привабливо, естетично та професійно. Найкраще для цього використовувати адресу в формі зображення. Так, як Ви бачите зображений наш e-mail вище. Для цього не обов’язково володіти Фотошоп чи іншими програмами.

Достатньо використовувати сервіс 2ip.ru Просто вводимо свій e-mail, вибираємо фон, шрифт, колір і зберігаємо собі на ПК. А потім вставляємо в потрібне нам місце. І все, спам-боти не взмозі зчитати зображення, а виглядає воно дуже гарно і привабливо. От такий простий секрет.

І ще одна порада – якщо у Вас є свій сайт чи блог – не використовуйте адреси з admin@….. Спамери збирають дані про всі існуючі домени і на адреси admin@….. розсилають свої листи. Через деякий час Ви побачите, навіть якщо ніде не публікували свій e-mail, що і Ваша адміська скринька вже є в спамерських базах

До речі, на сайті 2ip.ru є безліч сервісів, які можуть стати Вам у пригоді – перевірка швидкості інтернету, відстані до сайту, антивірусні блоки, швидкість реакції ПК та багато іншого.

Користуємось 2ip.ru і, при нагоді, дякуємо.

12345 (Всього оцінок: 1, середня: 5,00 з 5 можливих)
Loading...