Відкрити меню

Що таке СПАМ і як з ним боротись

Всім доброго дня! Спам – напевне кожному з нас, хто так чи інакше проводить час в мережі, спілкується по електронній пошті, отримує чи відправляє кореспонденцію це слово відоме. Не раз і не два, відкриваючи свою поштову скриньку, ми бачимо листи з пропозиціями сумнівного заробітку, придбання того чи іншого товару, відпочинку та таке інше. Всі листи відправлені з незнайомих нам адрес або, взагалі, від відправників з незрозумілими поштовими скриньками. Все це іменується простим словом – СПАМ!

Що таке спам? Це кореспонденція від невідомих нам людей, фірм, організацій, дозвіл на отримання якої ми не давали. Звідки береться цей спам? Звідки спамери беруть наші e-mail адреси? Основне джерело для здобутку наших адрес – це сайти і пошукові спам-боти. Як це все працює?Спеціальні програми, спам-боти, ходять по різних сайта, зчитують, де це можливо, e-mail адреси, які викладені у відкритому вигляді і заносять до спеціальних баз. Потім по цих базах листи і розсилаються. У відкритому вигляді – це значить, що адреса написана так, як вона виглядає – тобто

Як написати свою адресу, щоб підлі спамери її не отримали? Є декілька різних варіантів. Наприклад, замість @ – пишуть [dog] або [собака]. Тоді боти не можуть прочитати таку адресу, а користувачам зрозуміло куди відправляти листи.

Але такий варіант виглядає не дуже привабливо, естетично та професійно. Найкраще для цього використовувати адресу в формі зображення. Так, як Ви бачите зображений наш e-mail вище. Для цього не обов’язково володіти Фотошоп чи іншими програмами.

Достатньо використовувати сервіс 2ip.ru Просто вводимо свій e-mail, вибираємо фон, шрифт, колір і зберігаємо собі на ПК. А потім вставляємо в потрібне нам місце. І все, спам-боти не взмозі зчитати зображення, а виглядає воно дуже гарно і привабливо. От такий простий секрет.

І ще одна порада – якщо у Вас є свій сайт чи блог – не використовуйте адреси з admin@….. Спамери збирають дані про всі існуючі домени і на адреси admin@….. розсилають свої листи. Через деякий час Ви побачите, навіть якщо ніде не публікували свій e-mail, що і Ваша адміська скринька вже є в спамерських базах

До речі, на сайті 2ip.ru є безліч сервісів, які можуть стати Вам у пригоді – перевірка швидкості інтернету, відстані до сайту, антивірусні блоки, швидкість реакції ПК та багато іншого.

Користуємось 2ip.ru і, при нагоді, дякуємо.

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 5, середній: 3,80 з 5)
Loading...
Обговорення: 6 коментарів
 1. Тарас сказав:

  Доброго здоров’я. Мені до вподоби Ваш сайт і блеський мені по духу і ідеї. Є прпозиція обмінятись посиланнями!! Згода ?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Дякую за оцінку, Тарасе, але я лінками взагалі не обмінююсь та і Вам не раджу. Не з того, що мені шкода чи ще щось таке … нехай ПС зі своїми нововведеннями та алгоритмами уже всядуться і буде більш зрозуміло, як правильно з посиланнями вчиняти взагалі.

   Відповіcти
 2. Олег сказав:

  Щось я натискаю на згенерований емейл і мене веде на 2ip.ru.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Не зовсім зрозумів? Ви згенерували е-майл, завантажили картинку собі на ПК і вставили на свій сайт. Звідки веде на 2ip.ru?

   Відповіcти
   1. Олег сказав:

    Ніяку картинку я не завантажував. Просто вставив готовий HTML код собі на сайт.
    Але мені більше здається, що в простому текстовому форматі боти “не беруть” емейли.
    Підозрюю, що в мене спам почав появлятися, коли я залишив свій емейл на Глопарті (щоб вони подохли зі своїм сервісом – там самі лохотрони)

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     Ну тому й перекидає на сайт, адже в коді явно прописаний лінк на 2ip.ru.

     Я б рекомендував завантажити картинку яка генерується і вставити її там, де потрібно вивести пошту. В такому випадку ніхто не зчитає Ваш е-майл.

     Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google