Шановні друзі! Рівно за два тижні ми будемо відзначати найважливіше свято в історії нашої держави – День Незалежності! Це дійсно історична подія та знакове свято для нас, адже Україна уже 25 років (чверть віку) будує новий шлях розвитку, незалежний шлях, самостійний. Тут я прошу не плутати державу і владу, з владою нам не щастить якраз таки оці 25 років, але то все залежить від нас самих, від народу, за кого голосуємо, кому віримо і що слухаємо та дивимось. Та не про це зараз.

До Дня Незалежності України

Я дуже хочу, щоб День Незалежності набув статусу найважливішого свята для кожного українця, от таки для кожного, тому що це дійсно так! Адже завдяки справжнім патріотам, таким як В’ячеслав Чорновіл, ми не залишились васалами іншої держави, а стали незалежними!

Ми в сім’ї завжди шануємо цей день і дітей привчаємо, що День Незалежності – це не просто державний вихідний, це щось більше та важливіше, це злам історії, це нова гілка розвитку України, як європейської держави і дай Бог, щоб ні ми, ні наші діти більше ніколи не знали, що таке бути сателітами та підкорятись комусь, ми – незалежна європейська країна і нехай так буде завжди.

Я довго думав, як Вас привітати і вирішив, забігаючи трішки наперед, подарувати Вам 25% знижки на курс “Як створити блог на WordPress v2.0”, в подяку за те, що Ви читаєте мій блог, коментуєте, надсилаєте хороші слова на електронну пошту – це для мене дуже важливо, адже саме Ваша увага і спонукає мене рухатись далі та розробляти нові курси (зараз в роботі аж цілих три).

25% знижки – адже 25 років незалежності 🙂

Як створити блог на WordPress v2.0

Знижка розпочинає свою дію від сьогодні і буде тривати рівно два тижні, до 24 серпня включно. Завдяки цій знижці, Ви зможете придбати відеокурс не за 649 грн., а за 487 грн., тому не втрачайте можливість.

ПЕРЕЙТИ НА СТОРІНКУ ВІДЕОКУРСУ

Також, хочу Вам нагадати, що орієнтовно до кінця літа вийде черговий безкоштовний відеокурс “Як записати круте відео на звичайний смартфон”. Назва ще чорнова, але про що буде курс можна побачити власне з назви.

А наразі я бажаю Вам просто чудового дня, класного настрою і найкращих емоцій.

Шануйтеся!

Не цікавоТак собіНормальноДобреЧудово (оцінок: 2, середнє 5,00 з 5)
Loading...