Сьогодні ми з Вами будемо трішки прикрашати свій робочий стіл. Для чого? Для того, щоб нам було просто приємно вмикати свій ком’ютер і за ним працювати. Програмка RocketDock, яку я хочу представити не тільки візуально прикрашає робочий простір, але й виконує одну дуже корисну функцію.

Вона надає швидкий доступ до найбільш використовуваних програм чи сайтів. Скажете навіщо? Адже і так всі встановлені програми створюють ярлики на робочому столі. Так, звичайно, але в цій статті ми говоримо про візуальне сприйняття нашого робочого простору, тому “марна програма”, “взагалі непотрібна”, “беспонтова” та таке інше прошу в коментах не писати, не бажаєте – не користуйтеся.На скріншоті вище Ви можете побачити як виглядає RocketDock на моєму ноуті.

Програма створює таку собі панельку з дуже красивими іконками і ефектами, її можна помістити в будь-яке місце екрану, зменшити чи збільшити іконки,а також добавити чи видалити непотрібні. Налаштування дуже прості, тому проблем розібратися у Вас виникнути не повинно.

Можете вибрати стиль відображення, ефекти, прозорість і таке інше. Здавалось би нічого особливого – але покористувавшись деякий час RocketDock я просто звик і мені здалось це дуже зручним. Чимось вона все таки приваблює.

Кому сподобається – я додаю архів з додатковими іконками, які Ви можете добавити в програму, на диск С:/Program Files/RocketDock/Icons

Якщо Ви додали іконку бажаної програми, то клацніть правою кнопочкою мишки по доданій іконці, виберіть Налаштувати значок і в Властивостях – Об’єкт виберіть шлях до виконавчого файлу цієї програми.

Наприклад, якщо Ви додали іконку Mozilla Firefox, то файл програми лежить за таким шляхом С:/Program Files/Mozilla Firefox/firefox.exe

Нижче, в Робочій папці відповідно можете вказати С:/Program Files/Mozilla Firefox

Якщо у Вас є програми, іконок яких немає в архіві – пошукайте в Яндексі чи Гуглі “іконки для RocketDock” і завантажте ті, які Вам потрібні.

Ось такий розважальний вийшов пост. Надіюсь, що програмка Вам сподобається. На все добре!

Завантажити RocketDock
Додаткові іконки для RocketDock

Не цікавоТак собіНормальноДобреЧудово (оцінок: 2, середнє 5,00 з 5)
Loading...