Доброго дня! Шановні друзі, сьогодні у нас на черзі корисна і необхідна програма від розробників інтернет-браузера Mozilla Firefox – поштовий клієнт Mozilla Thunderbird 13.0.1.

Чим вона така корисна? Справа в тому, що Mozilla Thunderbird дозволяє працювати з декількома поштовими скриньками на ПК не заходячи на сайти поштових служб. Mozilla Thunderbird може скласти якщо не конкуренцію відомого і неймовірно популярного The Bat, то безкоштовною альтернативою вона беззаперечно виступає.

Я не буду описувати технічні тонкощі програми, які сертифікати вона підтримує, які методи шифрування, на якій платформі створена і т.д. Я спробую простою мовою пояснити Вам для чого вона і в чому її переваги.По-перше, Mozilla Thunderbird безкоштовна, що порадує багатьох. The Bat, на відміну від Thunderbird, і коштує приблизно 30 доларів США. Хоча і функціонал там набагато ширший, ну але…

Для домашнього користування Mozilla Thunderbird вистачить на всі 100%.

Принцип роботи цієї програми такий: Ви встановлюєте Mozilla Thunderbird на свій ПК, створюєте в програмі декілька облікових записів, залежно від того скільки у Вас поштових скриньок і приймаєте пошту з них усіх в одній програмці. Зручно!

Уявіть собі, якщо у Вас є 10 поштових скриньок на різних серверах, скільки часу потрібно для того, щоб просто перевірити пошту? Мінімум 30 хвилин. А з допомогою Mozilla Thunderbird Ви отримаєте всю вхідну кореспонденцію за 1-2 хвилини! При чому зразу ж з програми Ви можете відповідати на листи, що, беззаперечно, дуже економить час, та й просто неймовірно зручно.

Mozilla Thunderbird має прості налаштування поштових скриньок. Достатньо ввести адресу і пароль, програма сама перевіряє необхідні POP3 і SMTP сервери і вносить скриньку до лівої сторони інтерфейсу. (Дивіться скріншот нижче). Достатньо натиснути Отримати-Всі нові повідомлення і ви почнете отримувати нові вхідні листи з усіх своїх поштових скриньок.

Користуйтеся на здоров’я, якщо виникнуть труднощі в налаштуванні – звертайтесь, допоможемо обов’язково. При написанні цієї статті я думав записати відео по налаштуваннях програми, але вона дуже простенька, так що у відео потреба відпадає.

Але якщо буде необхідність і Ваше бажання – відеоурок ми запишемо. Залишайте коментарі.

Завантажити Mozilla Thunderbird

Не цікавоТак собіНормальноДобреЧудово (оцінок: 1, середнє 5,00 з 5)
Loading...