Сьогодні неділя, вихідний день, серйозного посту не буде та й програми серйозної також)). Рекомендую Вам цікаву річ, яку знайшов в одному з архівів на своєму ноуті. iSendSMS 2.3.4.770 – програмка для безкоштовної відправки СМС повідомлень на мобільні номери Росії, України, Латвії, Казахстану та інших країн СНД. (Підтримує Росію, Абхазію, Білорусію, Німеччину, Грузію, Казахстан, Киргизстан, Латвію, Молдавію, Таджикистан, Узбекистан, Україну, Естонію).

Перед тим, як рекомендувати iSendSMS 2.3.4.770, я протестував її на своїх телефонах. Відправляє СМС без глюків і помилок. В мережі дехто пише, що не відправляє, не підтримує і т.д. Особисто я нічого такого не помітив.На МТС повідомлення прийшло від Internet, а на Київстар від 777, але прийшли справненько.

Встановлюємо і бачимо маленьку іконку на робочому столі:

Запускаємо програмку і просто вводимо номер, на який хочемо відправити СМС у форматі +380…… Програма сама підставить потрібний формат, набираємо повідомлення і вуаля, відправлено))).

Можна спробувати відправити і ММС, але це при відповідній пітримці оператора.

Підтримує програма і транслітерацію, так що Ваше СМС прочитають на будь-якому телефоні. Програма, напевно, в більшій мірі розважальна, хоча коли немає балансу на телефоні або є родичі в країнах СНД – iSendSMS 2.3.4.770 може виручити.

І не забувайте перевіряти оновлення програми і баз мобільних операторів. На все добре!

Завантажити iSendSMS 2.3.4.770

Не цікавоТак собіНормальноДобреЧудово (оцінок: 2, середнє 5,00 з 5)
Loading...