Ні, не про банківські кредити чи кредитні картки піде мова. Ми поговоримо про кредити електронної платіжної системи WebMoney. Не секрет, що станом на сьогоднішній день дуже багато фінансових операцій переходить в інтернет і все частіше люди користуються електронними грошима. Це зручно при купівлі програмного забезпечення, оплаті послуг за інтернет, телефон, при розрахунках в інтернет-магазинах – не потрібно чекати 1-3 банківських дні для надходження грошей.

І беззаперечно лідером в індустрії електронних платежів виступає Електронна Платіжна Система WebMoney. Це російський сервіс, головний офіс знаходиться в Москві, але користуються нею практично всі країни СНД і не тільки. Переважно всі поважаючі себе інтернет-магазини та сервіси працюють з WebMoney, так що оплатити товар ніколи проблем не виникає. Є гроші на кіпері – оплачуєш і, якщо товар електронний, забираєш миттєво.А коли є попит, коли є користувачі – відповідно з’являється і пропозиція – взяти кредит.

Пробігшись по оголошеннях видати кредит я хотів би висловити своє велике ФЕ сервісам, які дають оголошення в інтернеті. Люди добрі, говоріть правду! Коли ви кажете, що всі бажаючі отримають кредит – то так і робіть! А не хочете давати всім – напишіть свої умови.

Коли заходиш на сайт кредитора, то як правило, існує безліч обмежень:

1. Обмеження по рівню BL (так званий бзнес-рівень).
2. Обмеження по терміну реєстрації в системі.
3. Обмеження по атестату (з атестатом псевдоніма Вам кредит наврят чи видадуть).
4. Ну дуже маленькі терміни кредитування – до 10 днів.
5. Кабальні відсотки по кредиту
6. І ще, і ще, і ще…

В своїй роботі мені приходилось, як брати в кредит, так і кредитувати. Виходячи з свого досвіду, я хочу Вам порекомендувати сервіс, який дійсно має найвигідніші умови кредитування для інтернету. Не буду розписувати всі переваги – про умови кредитування Ви можете прочитати на сайті сервісу

www.credit-wm.ru

Переваги credit-wm.ru очевидні – відстоток, всого 6-8%, термін до 180 днів і сумма, до 5000WMZ.

Чи брати кредит взагалі? Судити Вам. Скажу лиш одне – в он-лайн кредитах немає такого бардаку, як в кредитних договорах с банками. Тут все просто: визначив суму, згодився на відстоток, отримав кошти і стільки ж повернув. При чому на своєму електронному гаманці Ви одразу ж бачите суму, яку потрібно погасити.

З власником credit-wm.ru ми давно в дружніх відносинах, часто переписуємось по ICQ, нашу кнопочку Ви можете побачити на їхньому сайті https://credit-wm.ru/partners.php і мені просто захотілось написати про людину, яка дійсно добросовісно та віддано ставиться до своєї роботи. Індивідуально підходить до кожного клієнта, що далеко не завжди ми бачимо не тільки в мережі, але й в повсякденному житті.

Зробимо підсумок – якщо Вам необхідна певна сума на електронному гаманці і Ви не бажаєте сплачувати шалені відсотки по кредиту – тоді Вам варто звернути свою увагу на

 www.credit-wm.ru

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...