Відкрити меню

Кредити WebMoney. Брати чи ні?

Ні, не про банківські кредити чи кредитні картки піде мова. Ми поговоримо про кредити електронної платіжної системи WebMoney. Не секрет, що станом на сьогоднішній день дуже багато фінансових операцій переходить в інтернет і все частіше люди користуються електронними грошима. Це зручно при купівлі програмного забезпечення, оплаті послуг за інтернет, телефон, при розрахунках в інтернет-магазинах – не потрібно чекати 1-3 банківських дні для надходження грошей.

І беззаперечно лідером в індустрії електронних платежів виступає Електронна Платіжна Система WebMoney. Це російський сервіс, головний офіс знаходиться в Москві, але користуються нею практично всі країни СНД і не тільки. Переважно всі поважаючі себе інтернет-магазини та сервіси працюють з WebMoney, так що оплатити товар ніколи проблем не виникає. Є гроші на кіпері – оплачуєш і, якщо товар електронний, забираєш миттєво.А коли є попит, коли є користувачі – відповідно з’являється і пропозиція – взяти кредит.

Пробігшись по оголошеннях видати кредит я хотів би висловити своє велике ФЕ сервісам, які дають оголошення в інтернеті. Люди добрі, говоріть правду! Коли ви кажете, що всі бажаючі отримають кредит – то так і робіть! А не хочете давати всім – напишіть свої умови.

Коли заходиш на сайт кредитора, то як правило, існує безліч обмежень:

1. Обмеження по рівню BL (так званий бзнес-рівень).
2. Обмеження по терміну реєстрації в системі.
3. Обмеження по атестату (з атестатом псевдоніма Вам кредит наврят чи видадуть).
4. Ну дуже маленькі терміни кредитування – до 10 днів.
5. Кабальні відсотки по кредиту
6. І ще, і ще, і ще…

В своїй роботі мені приходилось, як брати в кредит, так і кредитувати. Виходячи з свого досвіду, я хочу Вам порекомендувати сервіс, який дійсно має найвигідніші умови кредитування для інтернету. Не буду розписувати всі переваги – про умови кредитування Ви можете прочитати на сайті сервісу

www.credit-wm.ru

Переваги credit-wm.ru очевидні – відстоток, всого 6-8%, термін до 180 днів і сумма, до 5000WMZ.

Чи брати кредит взагалі? Судити Вам. Скажу лиш одне – в он-лайн кредитах немає такого бардаку, як в кредитних договорах с банками. Тут все просто: визначив суму, згодився на відстоток, отримав кошти і стільки ж повернув. При чому на своєму електронному гаманці Ви одразу ж бачите суму, яку потрібно погасити.

З власником credit-wm.ru ми давно в дружніх відносинах, часто переписуємось по ICQ, нашу кнопочку Ви можете побачити на їхньому сайті https://credit-wm.ru/partners.php і мені просто захотілось написати про людину, яка дійсно добросовісно та віддано ставиться до своєї роботи. Індивідуально підходить до кожного клієнта, що далеко не завжди ми бачимо не тільки в мережі, але й в повсякденному житті.

Зробимо підсумок – якщо Вам необхідна певна сума на електронному гаманці і Ви не бажаєте сплачувати шалені відсотки по кредиту – тоді Вам варто звернути свою увагу на

 www.credit-wm.ru

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 6 коментарів
 1. Сергій сказав:

  Умови отримання кредиту достатньо вигідні, але зависокі вимоги до BL: Мікро-кредит – більше 50, макрокредит – більше 100.

  У мене на сьогодні BL 35. Формальний атестат. Планую найближчим часом оформити атестат персональний. У мене є шанс отримати у цьому кредитному сервісі кредит на 200 WMZ терміном на 30-45 днів? Чи обов’язково мати персональний атестат? Запитую у Вас, як у знайомого адміністратора сервісу.

  Взагалі кредити на подібних сервісах видаються тільки персональним атестатам, чи деякі сервіси можуть видавати формальним?

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Все залежить від правил сервісу, видають і формальним, але значно нижчі суми. А на рахунок цього сервісу – Сергій, я не хочу вмішуватись в чужий бізнес, хоча я і знайомий з власником, є певні умови, є певні вимоги – значить так повинно бути. Як кажуть “Nothing personal, just business”.

   Відповіcти
 2. Сергій сказав:

  Дякую за відповідь.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   В доповнення, я переговорив з власником, розмова може бути про умові хоча б початкового (начального) атестату, але буде розглядатися також рівень BL.

   Відповіcти
 3. Сергій сказав:

  Дякую.

  Тоді скористаюсь можливістю, про яку я писав в коментарі до посту http://webdigest.com.ua/oglyady-ta-statti/internet-servisy/yak-vyvesty-ta-popovnyty-gamanets-webmoney-v-ukrayini.html

  Хотілось би також почитати на Вашому блозі огляд всіх інших атестатів та альтернативні схеми їх одержання. Впевнений, ця інформація також стане в нагоді іншим читачам Вашого блогу, тим паче Ви маєте досвід…

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Врахую, дякую, обов’язково опишу всі атестати та варіанти їх отримання.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google