Відкрити меню

Adobe Flash Player 11.3.300.262 для Вашого ПК

Нещодавно стикнувся з такою проблемою: на одному з комп’ютерів почав зависати звук у всіх браузерах. На самій машині музичні файли програються нормально, а в браузері, он-лайн іде переривання звукового ряду. Вирішилось все просто – перевстановленням Flash Player.

Флеш-плеєр – це свого роду доповнення або плагін для інтернет-браузера, який дозволяє Вам в он-лайні переглядати відео, різні ролики, слухати музику. Якщо не буде встановлено Adobe Flash Player або він становлений некоректно – то всі ці функції будуть Вам недоступні.Тому, якщо Ви у себе на ПК почнете спостерігати слідуючу картину: починає зависати звук он-лайн (враження зажованої плівки), не відображаються рекламні банери на сайтах, дуже часто виводиться повідомлення про крах плагіна Adobe Flash Player і т.ін. – то просто перевстановіть останню версію Flash Player.

Найкраще повністю видалити старий, почистити реєстр від залишків, завантажити нову версію і інсталювати. Обов’язково (РЕКОМЕНДУЮ) при встановленні вибрати опцію автоматично завантажувати та оновлювати Adobe Flash Player.

Перейдіть за посиланням нижче, виберіть свою операційну систему і для якого браузера Ви хочете плеєр завантажити (зверніть увагу, що для Internet Explorer існує окрема версія, так як це не зовсім адекватний браузер), завантажте і інсталюйте. Перезапустіть браузер і проблеми з відео і аудіо в он-лайн повинні зникнути.

Завантажити Adobe Flash Player

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 1, середній: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google