Всім, я впевнений, відомий популярний відеохостинг youtube.com, відеоряди якого розміщені на багатьох сайтах. В багатьох користувачів вже є свої канали на youtube.com. Переглядаючи відеоролики, деколи виникає бажання завантажити їх собі на комп’ютер і тримати у власній відеотеці, а от як це зробити – ми розглянемо в цій статті.

Зразу ж скажу, тут нам на допомогу прийде унікальний сервіс www.ru.savefrom.net. Крім заванатаження відео з youtube.com, сервіс дозволяє завантажувати ролики з багатьох популярних відеосервісів: rapidshare.com, filefactory.com, sendspace.com, vkontakte.ru та інші.Завантажувати відео з цих сервісів, а зокрема з youtube.com можна декількома способами:

1. Зайти на сайт www.ru.savefrom.net, ввести у відповідне поле адресу веб-сторінки і натиснути кнопочку Завантажити.

2. Використовувати користувацькі інструменти, так званий SaveFrom.net помічник, який інтегрується в популярні інтернет-браузери, з’являється кнопочка Завантажити при перегляді відео і Ви просто вибираєте – потрібен Вам цей ролик чи ні.

3. Додати перед адресою сторінки, де ви переглядаєте відео, рядок “savefrom.net/” або “sfrom.net/” і натиснути Enter.

4. РЕКОМЕНДУЮ! При перегляді відео на youtube.com переходимо в адресний рядок браузера і перед словом youtube.com в адресі ролика ставимо дві літери ss.

Виглядає воно ось так: адреса ролика – http://www.youtube.com/watch?v=_C-uY330ycE&feature=plcp, а для завантаження вставляємо ss – http://www.ssyoutube.com/watch?v=_C-uY330ycE&feature=plcp і тиснемо Enter.

Нас сразу перекидає на сайт www.ru.savefrom.net, де ми зможемо завантажити відео в найбільш популярних форматах: FLV, MP4, WebM, 3GP…

Ось так все просто. Чому я рекомендую останній спосіб? Тому що тут не потрібно встановлювати додатки до браузерів і завантажити відео можна на любому ПК, за яким Ви на даний момент працюєте.

Варіантів завантаження відео з youtube.com існує набагато більше і Ви можете спробувати в пошуку знайти, якщо www.ru.savefrom.net Вам не сподобається. Але мені цей варіант здався зручним і користуюсь ним я уже давно.

Удачі і гарного Вам дня!

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...