Давайте поговоримо про формат електронних документів PDF (Portable Document Format), де і коли він використовується. А застосовують його, в основному, для створення електронних документів, які містять векторну і растрову графіку, тобто документи з малюнками. В такому форматі документ виглядає набагато солідніше, акуратніше та професійніше.

Відкриваються документи в форматі PDF стандартним Adobe Reader або будь-яким альтернативним PDF-редактором (Foxit Reader, Nitro PDF Reader та інші).

В цьому огляді ми поговоримо про те, як створити документ в PDF і що для цього потрібно. Потрібна нам буде всього одна-єдина програмка чи утиліта, навіть не знаю, як правильно назвати – doPDF.doPDF – це свого роду віртуальний принтер, який додається в перелік Ваших принтерів та факсів, і конвертується документ, наприклад з .doc в .pdf, простим “друком” на цьому віртуальному принтері. Давайте розглянемо детальніше:

Після того, як Ви завантажите doPDF, інсталюємо програму і робимо вибір мови. Українську doPDF підтримує.

Інсталяція стандартна, Дальше… Дальше… Дальше…, єдиний момент, якщо у Вас до ПК підключений прінтер, то на кроці “Встановити doPDF прінтером по-замовчуванню” галочку не ставимо.

doPDF встановиться як додатковий принтер, а при конвертації просто вибирете необхідний зі списку.

Закінчуємо інсталяцію.

Далі все дуже просто. Давайте розглянемо конвертацію звичайного формату .doc в .pdf.

Відкриваємо документ Ворд і пускаємо його на друк. В переліку принтерів вибираємо doPDF. Далі вибираємо теку, де будемо зберігати конвертований документ (по замовчуванню doPDF його кине в Мої документи) і зберігаємо.

В кінцевому результаті з кострубатенького і негарного документу Ворд, ми отримуємо професійний, якісний і презентабельний документ в форматі .pdf. Конвертувати можна не тільки Ворд, а й документи практично з будь-яких джерел.

І іконка нашого конвертованого документу в вибраній теці для зберігання

Для яких цілей може згодитися конвертація в .pdf? Варіантів багато – створення прайсів, бланків договорів, різних каталогів, Вашого резюме та інше. В будь-якому випадку, коли представляєте комусь якісь дані в .pdf-форматі – це говорить про Ваш престиж, професійність та серйозне ставлення до справи.

Завантажуємо і користуємось. Вдалого Вам дня!

Завантажити doPDF з оф. сайту

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...