Відкрити меню

Слухаєш російську музику? На звільнення!

Напевне, кожен з нас, хто хоча б раз в житті їздив в маршрутних таксі, знає, що улюблена музика водіїв – це шансон. Ну так повелось))). Чомусь практично в кожному маршрутному автобусі лунає блатна лірика. Ви не подумайте, я нічого не маю проти шансону, поважаю смаки і вподобання кожної людини. Хочу Вам розказати про цікавий випадок, який стався у Львові і “камнем преткновения” була якраз таки музика.

Як відомо, Львів – це місто, де надзвичайно дбайливо та з великою повагою ставляться до всього українського, бережуть традиції та мову і це не дивно, адже Львів – можна сказати, столиця Західної України.Але випадок, який стався у львівській маршрутці мене просто вразив. Чесно сказати, я не знав спочатку, як реагувати, тому представляю цю подію на Ваш розсуд.

А сталось ось що.

Ірина Фаріон, депутат обласної ради, їхала собі по справах у маршрутці (депутат і в маршрутці! Чудасія!), водій якої лабав собі російську музику (напевне шансон).

Чи то він дуже голосно ввімкнув, чи то щось в пісні депутатові не сподобалось, але, як би там не було, Ірина Фаріон попросила водія вимкнути музику, мотивуючи це тим, що обласна рада ввела заборону на музичний супровід в рейсових автобусах на території Львівщини. На що водій зреагував, притаманним багатьом українським водіям, хамством.

Мовляв, мені взагалі по-барабану ваші укази та постанови, моя маршрутка – що хочу те і роблю і не вимкнув музику. Ірина Фаріон відповіла по-депутатськи))). Вона звернулась зі скаргою в комісію з транспорту Львівської Обласної Ради, посадовці подумали і вирішили звільнити водія! І щоб іншим водіям це було уроком, комісія постановила провести рейд по автобусах і маршрутках на предмет виконання ухваленої заборони.

Коли звільнення водія підтвердилось, Ірина Фаріон сказала буквально слідуюче: “….І так буде з кожним, хто знехтує українською мовою!”

Ось так був покараний водій, який знехтував українською мовою і проханням депутата. Звичайно можна говорити, що це занадто, за це не звільняють і т.д., але, знаючи рівень культури деяких водіїв і їхнє хамство – можна посперечатись, а може і не занадто? Може, все ж таки, давайте будемо цивілізованою, європейською і КУЛЬТУРНОЮ державою?

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 2 коментарі
 1. Олександр сказав:

  Всетаки краще у Львові слухати пісьню на українській мові.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Та діло, напевне, не в самій пісні, а в культурі поведінки). Та ще й на пані Ірину потрапив)). Згадую наших коломийських маршрутників – “пупці” планети)).

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google