Відкрити меню

Defraggler – дефрагментуємо жорсткий диск

Для початку давайте визначимо, що таке дефрагментація і для чого вона потрібна. Уявіть собі, що кожен файл, який Ви записуєте на жорсткий диск, займає певну кількість комірок (кластерів). Коли Ви дописуєте ще якийсь файл, відповідно він лягає після першого в слідуючу кількість комірок. І так дальше… Але у випадку, коли необхідно збільшити розмір першого файлу, дані не допишуться поруч з початковими даними цього файлу, а запишуться у вільну кількість комірок, які можуть знаходитись зовсім в іншому місці жорсткого диску.

Таким чином ми отримуємо повний бардак на вінчестері і частинки файлу будуть розкидані по всьому жорсткому диску. Це поняття називається фрагментацією. В процесі роботи ми створюємо файли, дописуємо, видаляємо і фрагментація значно збільшується, що впливає на швидкодію системи.

Виникає необхідність дефрагментувати жорсткий диск. На допомогу нам приходить програма Defraggler (виробництво Piriform), яка допоможе навести лад на нашому ПК.

Варто сказати, що фрагментація шкідлива ще й тим, що при зчитуванні інформації головки вінта постійно перескакують в різні місця, в залежності де розміщені частини файлу. Таким чином механізми швидше зношуються, що впливає на довговічність Вашого жорсткого диску.Унікальність Defraggler в тому, що вона може дефрагментувати не тільки жорсткий диск вцілому, але й працювати з окремими файлами. Програма легка, проста в користуванні, має українську мову і сумісна з усіма видами операційних систем – Windows XP, Windows 7 і Vista.

Defraggler працює і на 64-бітних версіях вінди, може оперувати з файловими системами FAT32 и NTFS.

Процес дефрагментації може зайняти дуже багато часу, особливо якщо дефрагментація або не виконувалась взагалі, або виконувалась дуже давно. І ще одне, не забувайте, що для процесу дефрагментації на жорсткому диску повинно залишатися біля 15% вільного місця.

Дефрагментуйте Ваші вінчестери, наводіть порядок і довгих років життя Вам і Вашому харду!

Завантажити Defraggler з оф. сайту

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 1, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 2 коментарі
 1. Vadik сказав:

  Ви не могли б детальніше розповісти про дану операцію.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Навіть не знаю, що Вам детальніше сказати. Дефрагментація виконується час від часу для упорядкування файлів на диску. Тобто коли щось записується, то може розкидатися по жорсткому диску в хаотичному порядку. Ми то бачимо в папках все так, як поскладаємо, але на вінчестері все аби-як.

   Власне дефрагментація робить порядок, складає все по своїх місцях, що може пришвидшити навіть роботу диска.

   Ну це якщо так, по-простому сказати.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google