Відкрити меню

Інтернет-пейджер QIP 2012

Сьогодні в поле мого зору потрапив різновид популярного інтернет-пейджера QIP – QIP2012. Для тих, хто користується або користувався ICQ (в простонароді аська), це не буде чимось новим, для інших – рекомендована програмка для користування.

Основною відмінністю QIP 2012 від звичайного QIP чи ICQ є те, що QIP 2012 підтримує декілька систем інтернет-пейджинга, зокрема це Mail.ru Агент, Яндекс.online, GoogleTalk, LiveJournal Talk. Також добавлена підтримка таких популярних соціальних мереж, як Facebook, Twitter, Vkontakte.ru (зараз це vk.com), Однокласники.

По великому рахунку – це потужний мультимедійний комбайн. Встановивши QIP2012 на свій комп’ютер, Ви будете завжди залишатись на зв’язку з своїми друзями з будь-яких соціальних мереж без обов’язкової умови тримати сторінку мережі відкритою в браузері.

На мій погляд – це дуже зручно. Кожного ранку я, вмикаючи свій ноутбук, запускаю тільки одну невеличку програмку QIP 2012 і бачу всі свої повідомлення і в Фейсбуці, і в Твіттері, і в Контактах, і в однокласниках. QIP2012 спокійненько сидить собі в треї, не завантажуючи мій браузер лишніми сторінками. Беспосередньо на сторінку якоїсь соціальної мережі я заходжу лише в разі крайньої необходності.

Ось як виглядає QIP 2012 на моєму ноуті:

Внизу Ви можете побачити значки тих соціальних мереж, якими я користуюсь і уявити собі, як незручно тримати всі ці сайти відкритими в браузері.

Мій висновок: це надзвичайно зручна і приваблива програмка, не завантажує оперативку ПК, легка в налаштуванні і користуванні. Протестувавши QIP 2012 десь біля тижня, я з великим задоволенням перейшов на нього з звичайної ICQ. Чого і Вам бажаю))).

Завантажити останню версію QIP 2012 Ви можете за посиланням внизу. До зустрічі!

Завантажити QIP 2012

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 1, середній: 5,00 з 5)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google