Деколи, при завантаженні файлів з інтернету, бувають випадки коли файли завантажуються “битими”, тобто зіпсованими. Чому це стається ми розглядати не будемо, причин може бути дуже багато, просто приймемо як дане. Щоб переконатися в цілісності завантаженого файлу – необхідно перевірити так звану суму MD5. Кожен поважаючий себе автор чи ресурс, який пропонує для завантаження файли великого об’єму, повинен публікувати разом з розміром файлу його MD5 суму, щоб користувач зміг перевірити чи завантажений файл не є битим. Ви, непевне, бачили на деякий сайтах таке позначення – Контрольна сума MD5: 9a02c8f81fed5dae5450d7777b248249. А допоможе нам в цьому проста і корисна програмка MD5 FileChecker.

Коли потрібно робити цю перевірку – коли ви завантажуєте файли великого об’єму (DVD), програми, відеоуроки, операційні системи та таке інше. Перевіривши суму MD5 Ви будете впевнені, що файл цілий і не пошкоджений.Сама програма в користуванні настільки проста, що описувати власне немає чого. MD5 FileChecker не потребує інсталяції на ПК, а запускається звичайним .exe файлом.

Вибираємо необхідний нам файл клавішею “Обзор”, клавішею “Рассчитать” розраховуємо суму MD5 завантаженого файлу, а в третій рядок вставляємо заявлену MD5 суму і натискаємо “Проверить.” Якщо програма скаже, що суми збігаються – значить завантажений файл цілий і неушкоджений. Можете сміливо використувувати.

При завантаженні битих файлів виникає багато незручностей – не встановлюються програми, не відкриваються файли, не програється відео і т.д. Тому завантажуйте MD5 FileChecker собі на ПК і користуйтесь на здоров’я.

Завантажити MD5 FileChecker

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...