Ще один варіант антивірусного захисту Вашого ПК від німецьких розробників, який при своїй безкоштовності має високі показники в плані безпеки персональних комп’ютерів – Avira AntiVir Free 12.

Мінімальні вимоги до операційних систем і надійність – ось що виділяє Avira AntiVir Free між всіх інших безкоштовних антивірусних програм.Можливо у Вас виникне запитання, а чи варто ставити безкоштовний антивірус? Чи, можливо, краще придбати ліцензійний Каспер або Нод32? Тут вже визначіть самі, що Вам потрібно від антивіруса і які дані Ви зберігаєте у себе на ПК. Справа в тому, що безкоштовні антивіруси можуть не мати в собі вбудованого захисту від інтернет-небезпек, в разі виникнення форс-мажорної ситуації підтримку Вам можуть і не надати, та й якщо у Вас вірус наробить шкоди на ПК – звернутись кудись Ви не зможете.

Хоча неможна говорити, що безкоштовні антивіруси погано захищають. Зовсім ні, якщо акуратно себе вести в інтернеті (не переходити за сумнівними посиланнями, не відвідувати підозрілі сайти, не лазити по порно) і на самому компі (перевіряти чужі флешки та носії) – то і безкоштовний антивірус цілком в змозі Вас захистити.

Особисто в мене першим антивірусом був AVG, а на заміну йому пришла Avira, правда більш старшої версії. Ні разу через віруси не летіла система, не глючив комп і т.д. Віруси звичайно знаходились, але програми успішно їх визначали і знешкоджували.

І так, Avira AntiVir Free 12 – простий, зрозумілий інтерфейс та безліч корисних функцій і налаштувань.

Після того, як Ви встановите Avira AntiVir Free 12 на свій ПК, рекомендую зразу ж прогнати його повністю на наявніть вірусів чи шкідливого ПО. При виявленні такого – негайно ліквідувати. Перевіряти кожного разу весь комп (всі диски) немає потреби, можна перевірити потрібний диск чи об’єкт окремо.

Avira AntiVir Free 12 має набір найновіших антивірусних баз, але їх час від часу, необхідно оновлювати. Ви можете виконувати цю функцію вручну або задати програмі завдання в спеціально інтегрованому планувальнику.

Тоді антивірусні бази будуть оновлюватись саме тоді, коли Ви це вкажете, наприклад один раз на добу в 12.00. Це дуже зручно і корисно для актуальності захисту ПК.

Як безкоштовний антивірус для персонального ПК – рекомендую. Особисто використовував і тестував.

Завантажити Avira AntiVir Free 12 з оф. сайту 83.8 мб.

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...