Відкрити меню

ФСБ проти Однокласників

Російські спецслужби під страхом звільнення заборонили своїм співробітникам реєструватися в будь-яких соціальних мережах. Мовляв, цим Ви розголошуєте конфідеційну інформацію, який Ви після цього чекіст?))

Зокрема, найголовнішою загрозою називають сайт Однокласники.ру. Що найбільше викликає сміх, так це те, що зі слів колишніх співробітників ФСБ такої потужної системи даних, фотографій, інформації про випускників учбових закладів, військовослужбовців, військових частин та різних організацій немає навіть в базі ФСБ Росії.Не знаю…на мою думку кому потрібні дані пересічного громадянина? Та й коли буде потрібно, я думаю знайдуться і інші шляхи дізнатися інформацію про людину. Існує думка, що всі соціальні мережі створені саме спецслужбами з метою збору інформації про користувачів. Міф звичайно…але…

Навряд чи буде користувач соціальної мережі викладати свої паспортні дані, номера кредиток, декларації про доходи і таке інше, а хто, коли і де вчився – дізнаються і так, якщо буде потрібно.

Як би там не було, але такі сайти як Однокласники, Мой мир, Фейсбук вносять позитив в наше життя, знаходяться бувші однокласники, однокурсники, забуті родичі… Хтось може сказати, що на таких ресурсах сидять тільки ті, кому немає що робити, але на мій погляд краще уже нехай там “нічого не роблять” ніж за дрінками, тоніками та колесами в кабаках та по парках.

Звичайно, що для дітей потрібно обмежувати спілкування в соціальних мережах, слідкувати за тим з ким і про що вони переписуються, але й говорити що соціалки то зло – теж не варто.

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google