Дуже часто, коли звертаються користувачі за допомогою в налаштуванні ПК, задається ряд запитань – який стоїть процесор, скільки оперативки, чи не нагрівається, яку показує температуру, яка версія віндовс встановлена… Тут в багатьох починається ступор. Коли пропонується подивитись – переважна більшість не знає де і як.

Майже завжди деякі параметри ПК просто необхідно знати для його аналізу, тому пропоную Вам просту утилітку System Information Viewer (на кшталт Free PC Audit 3.0), яка покаже Вам повні характеристики Вашої машини.Ви зможете побачити яке обладнання встановлене, який процесор, його температуру, напругу PSU, зможете проаналізувати оперативку, яка використовується, жорсткі диски та багато іншого. Відкривши System Information Viewer Ви зможете розказати про всі параметри Вашого ПК без особливих проблем.

Програмка дуже маленька, не потребує інсталяції на Ваш комп. Для запуску аналізу ПК в папці з програмою знайдіть два файли SIV32X.exe і SIV64X.exe, запустіть відповідно до розрядності Вашої системи 32 чи 64 бітної.

Все, у випливаючому віконці Ви побачите всі параментри Вашого ПК.

Завантажити System Information Viewer 4.31

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...