Практично кожен користувач стикався з проблемою конвертації відео файлів з одного в інший формат. Завантажуєш файл з інтернету – а він в .flv або в .avi форматі, а нам потрібно, наприклад, зробити так, що б цей файл був в форматі .mp4. Для цього існує безліч програм, платних і безкоштовних, величезних медіа-центрів і простеньких утиліт. Можна пошукати навіть он-лайн сервіси для перетворення відео в інший формат. Я ж хочу порекомендувати Вам програму, якою користуюсь особисто уже довший час – Convertilla версії 0.3.1.19

Цікава назва, мимоволі наштовхує на думку, що розробниками є італійські фахівці. Як би там не було, програма дуже приваблива, простенька і корисна.Цікава тим, що при маленькій вазі (всього 4.10мб) виконує всі необхідні функції по перетворенню файлів в необхідний нам формат. Крім цього, при виборі типу вихідного файлу, можна зразу визначити, для якого типу пристрою ми його конвертуємо (смартфон, комунікатор …) і програма сама вибере необхідний формат.

Користуватись Convertilla дуже просто – вибираємо початковий файл, формат чи пристрій, бажану якість, розмір і місце куди будемо кінцевий результат зберігати. Далі тиснемо кнопочку Конвертувати і все,чекаємо результату.

На малюнку Ви бачите результат конвертування файлу .flv в формат .mp4. Все пройшло вдало, без збоїв та глюків. Так що рекомендую Convertilla для Вашої домашньої колекції, завантажуйте, користуйтесь і вдалого Вам дня!

Буде працювати на Windows 7, XP, 2000, 2003. Чудово дружить з 64-х та 32-х бітними системами.

Завантажити Convertilla 0.3.1.19

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...