Відкрити меню

Відновлення видалених файлів з Recuva 1.43.623

А щоб його! Вигукуємо ми, коли випадково видаляємо файл, а потім розуміємо, що річ нам ще буде потрібна. Знайома ситуація? Півбіди, коли файл видалений просто в Корзину, звідти його можна легко відновити. А що робити, коли ми Корзину очистили? Тут нам допоможе Recuva 1.43.623 – програма для відновлення видалених файлів.

Програма дозволяє відновити видалені файли, втрачені внаслідок помилки чи збою ПК, одним словом свого роду чарівна паличка, яка може стати нам у пригоді.Recuva 1.43.623, продукт популярного розробника програмного забезпечення piriform, дозволяє відновлювати файли в двох файлових системах FAT32 і NTFS, надзвичайно швидко сканує диски для аналізу, відображає стан файлу для оцінки можливості його відновлення.

При першому запуску програма запропонує скористатись вбудованим майстром пошуку видалених файлів. На майбутнє, запуск майстра можна відключити.

Також в програмі реалізована можливість пошуку конкретного файлу, навіть якщо Ви не можете згадати де саме цей файл знаходився. Інтерфейс програми надзвичайно зрозумілий, розібратися що і куди труднощів не складе.

Для відновлення файлу виберіть його в переліку, виділіть курсором, натисніть кнопочку Відновити, виберіть місце на вінчестері і збережіть. Ось так все просто.

Підходить для операційних систем: Windows 7, Vista, XP і 2000. Включає підтримку 32-бітних та 64-бітних версій. Вага програми – 2,8мб.

Завантажити Recuva 1.43.623
Завантажити Recuva 1.43.623 з оф. сайту

P.S. За оновленнями програми слідкуйте на офіційному сайті www.piriform.com. В архіві версія 1.43.623

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 6 коментарів
 1. Віктор сказав:

  Олег! Дякую за прогу

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Завжди радий, якщо допомогло 🙂

   Відповіcти
   1. Леонід сказав:

    Пане Олеже!
    А чи можна пошукати видалений з кошика файл за його українською назвою? Бо не знаєш, саме що береш і зберігаєш. Також ніяк не щастить розкодувати знайдене і збережене. Дякую.

    Відповіcти
    1. Олег Волощук сказав:

     От не знаю як себе поведе програма з українськими назвами файлів, досвід свідчить про те, що в деяких програмах бувають проблеми з кириличними назвами файлів. Спробуйте пошукати за розширенням – якщо програма його знайде, значить вміє обробляти наші назви.

     Відповіcти
 2. Ad60 сказав:

  Хотів поцікавитись чи можна використовувати ваші відеоуроки для налаштування Open Server.exe. Оскільки Енделс так і “не пішов”, програмісти в інтернет-форумах пишуть що він працює аналогічно Енделсу, в них навіть навігаційна панель однакова ? 🙁

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Спробуйте Denwer – молодший брат Енделс. Про нього я писав ось тут і відеоурок є
   http://webdigest.com.ua/saytobuduvannya/denwer-lokalniy-server/denwer-startovyj-nabir-bud-yakoho-vebmajstra.html

   Якщо бажаєте, то можете і Open Server.exe використовувати, я з ним не працював, тому нічого сказати не можу.

   Взагалі то, зрозумійте, що Енделс, Denwer, Open Server.exe – це всього лиш середовище, яке дозволяє відтворити (симулювати) дію інтернету та хостингу на ПК. Тому яке середовище Ви оберете – абсолютно ніякого значення не має, головне – робота з самими блогом.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google