А щоб його! Вигукуємо ми, коли випадково видаляємо файл, а потім розуміємо, що річ нам ще буде потрібна. Знайома ситуація? Півбіди, коли файл видалений просто в Корзину, звідти його можна легко відновити. А що робити, коли ми Корзину очистили? Тут нам допоможе Recuva 1.43.623 – програма для відновлення видалених файлів.

Програма дозволяє відновити видалені файли, втрачені внаслідок помилки чи збою ПК, одним словом свого роду чарівна паличка, яка може стати нам у пригоді.Recuva 1.43.623, продукт популярного розробника програмного забезпечення piriform, дозволяє відновлювати файли в двох файлових системах FAT32 і NTFS, надзвичайно швидко сканує диски для аналізу, відображає стан файлу для оцінки можливості його відновлення.

При першому запуску програма запропонує скористатись вбудованим майстром пошуку видалених файлів. На майбутнє, запуск майстра можна відключити.

Також в програмі реалізована можливість пошуку конкретного файлу, навіть якщо Ви не можете згадати де саме цей файл знаходився. Інтерфейс програми надзвичайно зрозумілий, розібратися що і куди труднощів не складе.

Для відновлення файлу виберіть його в переліку, виділіть курсором, натисніть кнопочку Відновити, виберіть місце на вінчестері і збережіть. Ось так все просто.

Підходить для операційних систем: Windows 7, Vista, XP і 2000. Включає підтримку 32-бітних та 64-бітних версій. Вага програми – 2,8мб.

Завантажити Recuva 1.43.623
Завантажити Recuva 1.43.623 з оф. сайту

P.S. За оновленнями програми слідкуйте на офіційному сайті www.piriform.com. В архіві версія 1.43.623

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...