Відкрити меню

Повінь в Кримську – позиція РПЦ

Хто дивиться телебачення, читає новини, відвідує інформаційні портали – той, напевне, знає, що в ніч з 6 на 7 липня в Кримську (Росія, Краснодарский край) сталася справжня екологічна катастрофа – страшна повінь, яка забрала людські життя, залишила без даху над головою та засобів до існування тисячі людей.

7,2 тисячі затоплених житлових будинків – така ціна прогулянки стихії по Геленджику, Кримську, Новоросійську та інших населених пунктах, є і людські жертви. Скільки достеменно загиблих – на разі не відомо, за одними даними декілька сотень людей, за іншими – декілька тисяч. Це дійсно страшно … люди спали і не підозрювали, що це остання ніч в їхньому житті.Загиблі, поранені, зниклі безвісти – за словами очевидців, ця біда торкнулась практично кожну родину, практично кожен двір…

Глибока шана тим людям, які працювали над наданням допомоги постраждалим, тим, хто надсилав гуманітарну допомогу, тим, хто хоча б чимось допоміг… Я ніколи не сумнівався, що в нашому суспільстві є безкорисні, щирі, добрі люди. Лікарі та рятівники, які не спали по декілька діб, рятуючи людей … їм низький уклін.

До написання цієї статті мене спонукала ШОКУЮЧА новина, яка стосується церкви і її служителів. Напевне в церкві, як і в кожному соціумі, існують порядні, вірні служителі Господа, але є і інша сторона медалі.

Священники РПЦ відмовились безкоштовно відспівувати загиблих під час повені!!! Люди, які залишились без житла і засобів до існування, змушені ховати своїх родичіві рідних без елементарних християнських норм та законів! Ховати найближчих без Божого благословення! Служителі Бога! Що ж Ви робите!

Священники, які клялися, приймаючи сан, клялися перед Господом вірою і правдою служити людям – вимагають гроші! І відвертаються, коли людина опиняється в біді! Куди ж тоді звертатись? В кого просити про допомогу? Атрофація, деградація, аморалізм – ось що відбувається в суспільстві! Чого ж ми дивуємось, що безкорисно ближній ближньому не допоможе, коли навіть священники вимагають ХАБАРІ! Іншими словами це назвати важко!

 ОСЬ ТАК ПОВИНЕН ВИГЛЯДАТИ СЛУЖИТЕЛЬ БОГА?А МОЖЕ ОСЬ ТАК?

ЧИ МОЖЕ ОСЬ ВІН? ЕТАЛОН СВЯЩЕННОСЛУЖИТЕЛЯ?МОЖНА І ВИПИТИ І ПІД ГРАДУСОМ ПОГАНЯТИ, З ПРАВООХОРОНЦЯМИ ПОБУТУЗИТИСЬ? ЦЕ СЛУЖИТЕЛЬ БОГА?

Боронь Боже Вас подумати, що всі священнослужителі такі! Ні! Є серед них багато порядних, щировіруючих людей, які сумлінно виконують свою клятву перед Господом. Я особисто знаю таких священників, з великої букви і низький їм уклін за те, що не розгубили духовність, віру в Бога і істинне своє призначення!

А священникам РПЦ хочеться сказати одне – схаменіться! Відспівайте та по-людськи поховайте людей!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google