Відкрити меню

Інтернет довів до вбивства рідної сестри

Страшна подія сталася на Івано-Франківщині, село Бовшів. Молодий чоловік, всього 35 років, вкрай перенаситившись віртуальною мережею вбив рідну сестру! Найстрашніше те, що скоївши вбивство молодик преспокійно сів далі за ПК догравати чи доробляти якусь справу, хто зна що він там робив.

Вбиту доньку знайшла рідна мати, в той час, коли її рідний “хакер” сидів в іншій кімнаті за комп’ютером і був взагалі ніби ні при чому. Як все відбувалось…Бовшівський місцевий програміст, подейкують, що досить високої кваліфікації, цілий божий день не вилазив з інтернету. А коли на порозі появилась його рідна сестра, він чомусь сприйняв її за якогось віртуального монстра. Навряд чи він займався роботою, скоріше за все тут було щось на кшталт World of Warcraft чи Counter Strike. За словами обвинувачуваного він побачив не рідну сестру, а чоловіка у камуфляжі, ну і, напевне, “вищі сили” наказали завалити противника.

Односельці шоковані, родина була у всіх на хорошому рахунку, нічого поганого про сім’ю сказати не можуть. До вбитої дівчинки всі ставились з душевною теплотою та любов’ю – щира, добра була дитина. Бовшів два дні був в траурі, люди не бралися ні до якої роботи.

На рахунок обвинувачуваного програміста – то зараз він чекає на заключення медиків. Якщо вони дадуть негативну відповідь, тобто визнають осудним, світить хлопцю 15 років колонії. Ось така ціна захоплення кібер-простором.

Обмежуйте спілкування Ваших дітей з комп’ютером, виганяйте їх гуляти на вулицю, водіть на морозиво, в кіно чи де інде. Не давайте дитині зариватися з головою в інтернет-мережу. Бачите до чого призводить надмірне захоплення віртуальним світом? Коли хтось дійсно працює за ПК, заробляючи собі на хліб чи має доволі корисне хоббі – можливо це ще нічого, але коли взаємини людина-комп’ютер базуються тільки на он-лайн іграх та віртуальних чатах – тут треба бути пильними.

Зараз літні канікули, у дітей море вільного часу але, як би там не було, 1-2 години за комп’ютером буде більш ніж достатньо. Бережіть себе.

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 1, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 2 коментарі
 1. funivan сказав:

  Пісєц, більше немає слів(

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   При чому повний. От до чого геймерни можуть дійти))

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google