Відкрити меню

Менеджер завантажень Orbit Downloader

Давайте поговоримо про завантаження файлів з інтернету. Як Ви це робите? Досвідчені користувачі вже давно користуються улюбленими менеджерами, але більшість початківців завантажує файли вбудованими в браузер “качалками”. Це незручно, довго і, в окремих випадках, викликає дискомфорт. Наприклад, коли Ви завантажуєте файл великого розміру і раптом переривається інтернет. Завантаження втрачено… Допомагають в таких випадках менеджери завантажень, які здатні відновлювати процес з того моменту, коли він перервався і мають ряд корисних функцій. Одну з таких програм ми сьогодні розглянемо.

Orbit Downloader – програма, яка дозволяє завантажувати файли набагато швидше, підтримує відновлення обриву, а також завантажує не тільки з звичайних серверів, а й з сайтів типу YouTube, Rapidshare та інші.Давайте розглянемо детальніше:

Після завантаження і встановлення Orbit Downloader Ви побачите ось таке головне віконце програми (клацніть по малюнку для збільшення).

Програма має вбудовано декілька мов, в тому числі і українську. По замовчуванню у Вас поставиться англійська мова, але в налаштуваннях вибираєте мовний пакет, який Вам до вподоби.

Додаткові налаштування, такі як запуск при старті системи, вибір теки для завантаження, згортання програми та інше можна вибрати в вкладочці Властивості>>Налаштування.

Orbit Downloader інтегрується практично з усіма відомими браузерами, дозволяє призупиняти та поновлювати завантаження, продовжує завантаження, якщо стався обрив, може завантажувати автоматом за заданим розкладом, інтерфейс включає декілька мов (в тому числі російська і українська).

Пасує для Windows XP, 2K3, Vista, 7.

Завантажити Orbit Downloader 4.1.1.1
Завантажити Orbit Downloader з оф. сайту

P.S. В архіві на нашому сайті версія Orbit Downloader 4.1.1.1. Найновішу версію Ви можете завантажити з офіційного сайту, або встановити 4.1.1.1 і оновитись. Станом на 20.07.2012 – Orbit Downloader 4.1.1.1 остання версія програми.

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google