Відкрити меню

Ювілей Windows XP! 10 років!

24 серпня 2001 року компанія Microsoft випустила на ринок Windows XP RTM, яка і по сьогоднішній день є найбільш популярною операційною системою для персональних ПК і ноутбуків.

Абревіатура RTM (Release To Manufacturing), говорить про те, що цей реліз готовий до випуску. В продаж перша версія Windows XP надійшла 25 жовтня 2001 року. За даними Net Applications на кінець 2001 року Windows XP займала біля 49,69% загального ринку, але з появою Windows 7 цей об’єм став значно зменшуватись. На сьогодні загальний об’єм ринку, який займає Windows 7, становить біля 27,92%.За весь час існування Windows XP, а це більше 10 років, компанія Microsoft випустила три пакета оновлень (їх ще називають сервіс-паки SP1, SP2, SP3). Подейкують що до кінця 2014 року буде повністю припинена підтримка Windows XP, а оновлення SP3 більше випускатись не будуть.

Багато існує суперечок і думок про переваги і недоліки операційних систем. Хтось надає перевагу Windows XP, хтось вихваляє Windows 7, але не дивлячись на те, що “сімка” впевнено зайняла певний об’єм ринку, Windows XP і по сьогоднішній день є однією з найбільш популярних операційних систем. Яку вибрати ОС для свого ПК чи ноутбука? Тут кожен вибирає те, що йому більше до вподоби, але я дам одну пораду – якщо Ваш коп’ютер має менше 4гб оперативної пам’ят – вибирайте Windows XP. Якщо оперативка Вашого ПК 4гб і більше – сміливо встановлюйте Windows 7.

Особисто я уже понад 8 років використовую для свого ноутбука Windows XР. Якщо Вам потрібна буде стабільна версія операційної системи Windows XP чи Windows 7 – звертайтеся, я з задоволенням Вам допоможу!

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Голосів: 1, середній: 5,00 з 5)
Loading...
Обговорення: 2 коментарі
 1. Тарас сказав:

  Як для мене то Windows XP залишається у пріоритеті. Щось ніяк неможу звикнути до 7 а тим більше до 8 Windows.

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Сімка зараз доволі сильна та стабільна операційна система, якщо ПК більш сучасний, то не варто нехтувати.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено
Авторство підтверджено Google