Відкрити меню

Робота з образами дисків – ISO Workshop

На сьогоднішній день практично всі великі програми, відеокурси, ігри та таке інше поширюються в мережі у вигляді ISO образів, які в подальшому записуються на CD-DVD диски і використовуються через CD-DVD привід ПК чи ноутбука. Найпоширенішим форматом образу є .iso, але зустрічаються і інші, такі як bin, nrg, cdi, mdf, img, gi, pdi, dmg, b5i, b6i. Переважна більшість програм розуміє і працює з стандартними файлами формату .iso, а що робити, коли необхідна річ завантажилась чи придбалась у форматі, наприклад, dmg? Вихід є – програма ISO Workshop.

ISO Workshop – (виробництво Glorylogic), невеличка програма, яка вміє працювати практично з усіма відомими форматами образів дисків. Крім цього, ISO Workshop може не тільки записати образ на диск.За допомогою цієї програми можна працювати з усіма відомими форматами образів (iso, bin, nrg, cdi, mdf, img, gi, pdi, dmg, b5i, b6i), можна розбити образ на дані, перекодувати формати образів у відомі ISO або BIN, записати образи через всі типи приводів CD-R/RW, DVD-R/RW, DVD+R/RW, DVD+R DL, BD-R/RE, перевірити файли після запису та очистити записаний диск.

Ось стільки можливостей в маленькій програмі, все найнеобхідніше, нічого зайвого. Увага. Хоча ISO Workshop і працює з усіма відомими форматами (перекодовує, витягує дані, моделює файли в образ і т.д.), записує програма тільки в ISO або CUE/BIN форматах.

Взагалі працювати з образами дуже зручно. Наприклад, Ваш знайомий попросив передати йому вподобану гру, яка у Вас зберігається на диску. За допомогою ISO Workshop можна змоделювати з Вашого диску образ та передати його товаришу через файлообмінник. Ваш знайомий, в свою чергу, отримавши образ, за допомогою тієї ж ISO Workshop, записує його на диск.

Завантажити ISO Workshop 
(в архіві версія 3.2 – 6.4мб)

Завантажити ISO Workshop з оф. сайту

- · · · -

Нічого цікавогоТак собіНормальноДобреЧудово (Немає рейтингу)
Loading...
Обговорення: 2 комент
 1. Ярослав Терлецький сказав:

  Дякую, Олеже за корисну програмку!!!)

  Відповіcти
  1. Олег Волощук сказав:

   Завжди прошу, на здоров’я) Заходьте ще)

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

© 2018 Блог Олега Волощука · Копіювання матеріалів сайту без дозволу заборонено