Давайте поговоримо про те, як обмінюватись файлами та передавати необхідні дані іншим користувачам всесвітньої мережі інтернет. Багато хто з Вас уже, напевне, знає, що існує безліч файлообмінників, на яких можна зареєструватись та завантажуючи файли в аккаунт цього сервісу, отримувати посилання на їх завантаження. Ось деякі з них: www.depositfiles.com, www.letitbit.net, www.upload.com.ua та інші. Але сьогодні ми поговоримо про сервіс Dropbox, який по функціоналу мені дуже сподобався, тому рекомендую його і Вам.

Dropbox – це сервіс, який надає всім бажаючим користувачам послуги по зберіганню та синхронізації будь-який файлів. Як користуватися Dropbox? Давайте розглянемо.Для початку роботи заходимо на сайт www.dropbox.com і завантажуємо додаток (програмку) на свій ПК. Далі клацаємо два рази і починаємо інсталювати.

На першому кроці нас запитають: маємо ми аккаунт на www.dropbox.com чи нам потрібно його створити. Аккаунту ми не маємо, тому залишаємо відмітку в першому рядку і тиснемо Next.

Далі вводимо свої дані для створення аккаунту на сервісі.

Вибираємо тип облікового запису, який ми будемо використовувати. Безкоштовно нам дається 2ГБ місця, якого нам вистачить однозначно. Залишаємо відмітку в першому рядку.

Далі нам пропонують вибрати тип інсталяції. По замовчування теку для завантаження файлів dropbox створює на

диску С в Documents and Settings\Admin\Мої документи\Dropbox.

Якщо Ви бажаєте створити теку на іншому диску, то вибираєте в наступному кроці другий рядок, Advanced, і вказуєте де необхідно розмістити каталог для завантаження файлів. Тиснемо Install.

Далі тиснемо декілька раз Next для завершення інсталяції.

По завершенню установки у нас відкриється тека Dropbox і в треї появиться іконка. В теці Dropbox по замовчування Ви побачите ще два каталоги Photos і Public. Один, наскільки я зрозумів для фотографій, інший для будь-яких файлів. Хоча це значення немає, так як з аккаунту можна створити додатково теку, яка буде потрібна.

Для того, щоб завантажити файли для передачі необхідно просто скопіювати бажаний файл чи архів в теку Public або в іншу, яку Ви створите з аккаунту. Давайте спробуємо передати сам інсталяційний файл Dropbox. Копіюємо його і вставляємо в Public.

Триває завантаження на сервер, про це говорить синє коліщатко на самому файлі. Коли файл буде повністю завантажено, синя іконка зміниться на зелену.

Завантаження завершено.

Далі переходимо в свій аккаунт на сервері. Клацаємо по посиланню https://www.dropbox.com/home або з головної сторінки www.dropbox.com в правому верхньому кутку. Вводимо дані, які ми вказували при реєстрації.

Після входу клацаємо на першу вкладочку в лівому меню Dropbox. Бачимо дві теки Photos і Public.

Переходимо в каталог Public чи в інший, якщо ми створювали, і бачимо завантажений з ПК файл.

Клацаємо по ньому раз (підсвічуємо) і натискаємо над ним кнопочку Copy public link. Бачимо ось таке віконце.

Копіюємо посилання і передаємо будь-яким способом нашому співрозмовнику. Ось так все просто. Особисто мені цей сервіс дуже подобається.

Після завантаження файлів на сервер, їх можна буде завантажити по посиланню, або з ПК, які Ви синхронізуєте з Вашим. Якщо щось не зрозуміло в інтерфейсі, можете скористатись www.translate.google.com і перевести будь-який рядок.

Будуть виникати питання – ставте сміливо їх в коментарях – допоможемо!

Оф. сайт Dropbox www.dropbox.com
Завантажити Dropbox з оф. сайту

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...