Нещодавно в листі електронною поштою мене запитали, а який програвач краще всього використовувати для відтворення відео на ПК? Однозначну відповідь тут дати дуже важко, адже для більшості користувачів, яким мультимедійний плеєр потрібен лишень для перегляду відеоряду, фунцій практично будь-якого програвача буде більш ніж достатньо. Якщо Вам необхідне щось більше, ніж просто плеєр – рекомендую KMPlayer.

KMPlayer – це потужний, функціональний та зручний мультимедійний програвач, який відтворює практично всі відомі формати і має ряд значних переваг перед його аналогами.РЕКОМЕНДУЮ завантажувати інсталяційні файли ТІЛЬКИ з нашого сайту або з посилань на офіційні ресурси, які ми додаємо.

Інсталяція KMPlayer проста і нічим не відрізняється від встановлення будь-якої програми, але ми коротко пройдемось по процесу установки, тому що тут є декілька незначних, але важливих моментів.

Завантажуємо інсталяційний файл, робимо два кліка і починаємо процес установки. Для початку вибираємо російську мову інсталятора, українську встановимо пізніше із самої програми.

Весь процес інсталяції заключається в натисканні кнопочки “Далее”, тому я буду зупинятись тільки на необхідних кроках. Доходимо до моменту, коли нам пропонують вибрати тип установки. Можна, звичайно, вибрати повний і встановити всі фільтри, додаткові плагіни і т.д. Я рекомендую нічого тут не змінювати, залишити рекомендований і встановити набір оптимальних параметрів, яких нам буде більш ніж достатньо.

Тиснемо “Далее” і доходимо до пропозиції встановити ASK-тулбар та зробити ASK стартовою сторінкою. Мені це не потрібно, тому галочки я знімаю. Якщо Ви забажаєте – можете відмітки залишити і встановити все, що пропонується. Не рекомендую.

Далі розробники нам пропонують встановити програму для роботи з реєстром. Що це за програма я не знаю, тому від установки відмовляюсь. Існують випробувані мною програми, якими я задоволений. Не рекомендую.

Тиснемо “Далее” і завершуємо установку. Якщо Ви не бажаєте запускати KMPlayer зараз – можете галовку зняти. Я її залишаю, завершую установку і запускаю програму.

Далі нам запропонують зробити первинні налаштування програми. Вибираємо Defaul Setting і встановлюємо рекомендовані пераметри. Якщо Ви не запускали програму зразу ж, то це віконце буде у Вас при першому запуску.

Все. Істаляція завершена. Тепер давайте виставимо українську мову. Для цього клацаємо правою кнопочкою мишки по панелі програми і вибираємо “Язык-Ukrainian.ini”. Все, українська мова є.

Тепер давайте приберемо з екрану стартову сторінку KMPlayer. Особисто мені це не подобалось, але якщо Вас влаштовує – можете наступний крок не робити. Знову клацаємо правою кнопочкою по панелі програми і вибираємо “Обложки-Эмблема-Станд. эмблема обложки” або в українському варіанті “Обкладинки-Емблема-Станд. емблема обкладинки”.

Все, тепер у при відкритті KMPlayer у Вас буде відображатись стандартна заглушка.

Для того, щоб викликати додаткові налаштування конфігурації програми достатньо натиснути F2. Програма повністю українізована, тому розібратись в налаштуваннях зможе кожен. Тут Ви можете виставити розмір вікна по замовчуванню, автоматичне визначення приводу, екранні відступи та таке інше.

Основні переваги KMPlayer:

– програма має вбудовані кодеки, що звільняє нас від встановлення додаткових кодек-паків в систему.
– може відтворювати заданий відрізок файлу.
– програє недозавантажені та “зіпсовані” файли.
– відтворює файли в zip та rar архівах.
– підтримує використання додаткових зовнішніх фільтрів DScaler.
– відтворює потокове аудіо та відео.

Та ще багато можливостей та переваг. Рекомендую Вам KMPlayer до використання в якості мультимедійного програвача аудіо та відео файлів.

Працює на Windows XP, Vista, 7 (32-bit і 64-bit).

Вага архіву – 23.2 мб. Версія 3.3.0.33
Завантажити KMPlayer
Завантажити KMPlayer з оф. сайту – www.kmplayer.com

12345 (Ще ніхто не оцінив)
Loading...