Ось і настав останній день липня, попереду ще один місяць літа і все, знову осінь. Ми активно стараємось вхопити від теплої пори року всього найбільше – сонця, фруктів, вітамінів, загару, енергії… Готуємось до осені і зими. Але разом з тим прихоплюємо авітамінози, алергії, діареї та інші “подарунки”. До чого я це все веду – нещодавно прочитав в інтернеті, що звичайна домашня тварина – кішка – може значно покращити здоров’я і позбавити від багатьох болячок.

І це не жарти. Виявляється існує ціла система лікування – анімалотерапія – яка базується на спілкуванні людини з тваринами. Існують цілі праці науковців та різного роду інститутів, які підтверджують позитивний вплив тварин, кішок зокрема, на здоров’я людини.

Кішка, по своїй природі, працює як магніт, який вбирає всю негативну енергію. Навіть розрізняють по кольорах потужність та природу впливу кішки. Наприклад, чорна кішка, яку багато хто не любить (забобони звичайно), захищає Вас від негативної енергії в два рази сильніше, ніж кішки іншого забарвлення. Сірі або голубі – заспокоюють, руді – віддають позитивну енергію, білі – то взагалі універсальний лікар по всіх параметрах.

Виявляється в Британії існують спеціалізовані аптеки, де продають білих кішок, як альтернативні ліки. Як стверджують багато лікарів, дуже велика кількість захворювань у людини з’являється від порушень нервової системи. Нервуємось – хворіємо. Ось таке рівняння. І це не вигадки. Досліджено, що дуже часто хронічні шлункові захворювання, сердечні болячки та таке інше виникають внаслідок негативної енергетики та дискомфортного оточення. Ось тут кішка нам просто буде необхідна! В наш час та з нашими суспільними відносинами – “то, что доктор прописал”.

Виявляється, коли ми гладимо кошеня, між рукою людини і шерстю кішки виникають слабкі електростатичні розряди, які передають необхідну інформацію у відповідні частини головного мозку. Така собі фізіотерапія. Тому не дивно, що багато власників кішок стверджують, що коли вони гладять своїх вихованців – дійсно заспокоюються і покращують свій настрій.

Важливий фактор позитивного впливу кішки на людину – це взаємна любов та прихильність. Не вийде насильно тримати кішку, як лікувальний апарат, ефекту не буде. Ви повинні щиро любити свого маленького друга і він Вам відплатить тим же.

Не буду стверджувати, що все це 100% правда, але дослідження та свідчення багатьох лікарів, фізіотерапевтів та власників кішок дають підстави вважати, що так воно і є. Ви як собі бажаєте, але я про власне кошеня подумаю цілком серйозно.

Не цікавоТак собіНормальноДобреЧудово (оцінок: 2, середнє 5,00 з 5)
Loading...